Brain Actives – pro paměť a soustředění. Recenze – složení, akce, recenze

Problémy s koncentrací, obrovské duševní úsilí, jsou problémem naší generace. S tím je spojen obrovský stres. Brain Actives je přirozenou odpovědí na takovou nemoc. Produkt komplexně podporuje práci mozku, který již získal obrovskou popularitu.

Brain Actives

Přečtěte si více na BrainActives.com

Existuje mnoho důvodů pro poruchy koncentrace, horší paměť a problémy s učením. Některé z nich jsou nezávislé. Jedním z těchto faktorů je stárnutí. Čím jsme starší, tím horší to je. Ve skutečnosti existuje více faktorů, které vedou ke špatné koncentraci a poškození paměti na fyzické i duševní úrovni.

Možné příčiny problémů s pamětí a koncentrací

 • přepracování
 • chronický stres
 • poruchy spánku a deprivace spánku
 • zdravotní problémy
 • Alzheimerova choroba
 • fyzické vyčerpání
 • neuróza, deprese
 • nesprávná strava
 • radikální dieta

Co je Brain Actives

Problémy s koncentrací a pamětí nejsou jen „doménou“ seniorů. V dnešním profesionálně náročném světě stále více mladých lidí trpí různými poruchami tohoto typu. Stále rostoucí požadavky na produktivitu a získávání obrovského množství znalostí jsou obrovskou zátěží. Zároveň jsme hladoví po nových zážitcích a tady Brain Actives přichází na záchranu. Jedná se o inovativní řešení podporující práci mozku.

Co je Brain Actives?

Brain ActivesJedná se o vysoce kvalitní doplněk stravy určený pro lidi vystavené dlouhému a silnému intelektuálnímu a fyzickému úsilí. Je to způsob pro ty, kteří si pomáhají, ale nechtějí se uchýlit k pití hektolitrů kávy a energetických nápojů. Brain Actives komplexně podporuje práci mozku. Je to bezpečný způsob, jak zůstat zdravý.

Jaké je složení Brain Actives?

Tento zcela přírodní doplněk stravy je založen na složkách, které byly důkladně testovány. Díky výzkumu se očekávalo, že budou nalezeny účinky na mozek a bezpečnost. Producent se zaměřil na několik důležitých aspektů souvisejících s koncentrací, pamětí a procesem učení a v důsledku toho vytvořil komplexní řešení. Má 3 komplexy účinných látek. Zodpovídají za: poskytování energie pro mozek, podporu kognitivních funkcí a tvořivosti, jakož i poskytování dávky vitamínů a prvků.

Složení Brain Actives zahrnuje mimo jiné:

 • Přírodní bezvodý kofein získaný ze zelené kávy je nejlepším zdrojem energie, rozhodně lepší než z vařené kávy.
 • Teakrin – TeaCrine® – složka odpovědná také za dodávání energie. Je mnohem účinnější než kofein. Stimuluje proces učení a kognitivní funkce. Zlepšuje koncentraci během cvičení.
 • Asijský extrakt z pennywortů je rostlina, která se v medicíně na Dálném východě používá po staletí. Zlepšuje mikrocirkulaci, má silný antioxidační účinek a zpomaluje proces stárnutí těla, včetně mozku.
 • Kořenový extrakt Ashwagandha je rostlina uznávaná jako jedno z nejlepších přírodních řešení podporujících koncentraci. Je to také velká dávka energie a lepší nálada. Ta má dopad na vědu – https://www.healthline.com/nutrition/12-proven-ashwagandha-benefits.
 • Extrakt z byliny Bakopa výrazně podporuje naše kognitivní schopnosti. Pozitivně ovlivňuje proces učení, přijímání znalostí a kreativitu – https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-761/bacopa.

Jaké je složení Brain Actives

Toto je 5 z 10 (!) ingrediencí v Brain Actives. Společně vytvářejí efektivní řešení pro podporu efektivnější práce s mozkem. Úplné složení najdete na webových stránkách výrobce. Doporučujeme navštívit web, protože je to velmi zajímavé a poučné čtení.

Jak Brain Actives fungují a pro koho je určen?

Začneme druhým aspektem. Tuto příležitost může využít každý, kdo se stará o podporu v intelektuálním a fyzickém úsilí. Tento produkt si vybírají nejčastěji:

 • Sportovci
 • Duševně pracující lidé
 • Studenti
 • Hráči
 • Nezávislí pracovníci z odvětví grafického, programovacího a internetového marketingu

Všichni tito lidé sdílejí hodně úsilí, intelektuálního i fyzického, kterému jsou vystaveni. Jak tento doplněk stravy pomáhá?

Výhody volby Brain Actives

 • Výrazně zvýšený práh pro zapamatování informací
 • Větší tvořivost
 • Lepší koncentrace a zaměření
 • Zrychlené zotavení po cvičení
 • Problémy s nedostatkem energie na konci
 • Snížený stres, významné zlepšení pohody
 • Větší vytrvalost pro intelektuální úsilí

Názory na Brain Actives

Jedná se o nový produkt, ale již zahřál Facebook skupiny a internetová fóra. O Brain Actives bylo mnoho názorů. Z velké části jsou pozitivní. Tento produkt je v první řadě oceněn za své složení a rychlost působení. Cenová konkurenceschopnost je také často zdůrazňována.

„Téměř čtyřicetiletá revoluce v profesionálním životě. Rozhodl jsem se stát se kodérem. Vybral jsem si kurz Python, ale zpočátku jsem byl trochu neochotný. Avšak čtyřicetiletý mozek se učí o něco méně :). Kamarád z tohoto kurzu mi doporučil Brain Actives. Moje koncentrace se výrazně zlepšila, stejně jako získání znalostí. A část této práce je stále přede mnou :)“ Adam, 39

„Vybral jsem si Brain Actives jako slepý výstřel. Potřeboval jsem něco, co by mi dalo energii a pomohlo mi se soustředit. Často pracuji v noci (taková profese) a nějak musím podporovat můj ubohý organismus. Co mě zaujalo? Tempo asi po půl hodině jsem cítil energetický výstřel :)). Doporučuji tento produkt, protože to není drahé“ Petr, 37

Jak používat Brain Actives a je to bezpečné?

Před schválením prodeje tohoto doplňku stravy byly jeho složky testovány mimo jiné z hlediska bezpečnosti. Výrobce Brain Actives se může také pochlubit certifikátem, který umožňuje prodej jeho produktu v Evropské unii. K dosažení tohoto cíle musí být splněny vysoké bezpečnostní požadavky.

Jak používat Brain Actives a je to bezpečné

Tento produkt by se však neměl používat během těhotenství a kojení. Podobně, pokud jste alergický na některou ze složek, neměl by být podáván dětem.

Použití Brain Actives je velmi jednoduché. Doporučená dávka je 2 tobolky denně a každá by se měla užívat s vodou. Nemusíte si pamatovat nic jiného.

Kde si objednat Brain Actives?

V současné době je to nejlepší a nejbezpečnější to na oficiálních webových stránkách výrobce. Pouze tam si můžete produkt za příznivou cenu objednat. Jedno balení stojí jen 40 $ (jedná se o zásobu na měsíc). Výrobce také nabízí slevy. Například při objednání balíčku na 90 dní získáte jeden ze tří balíčků zcela zdarma.

Brain Actives

Objednejte si nyní na BrainActives.com

Objednáním Brain Actives přímo od výrobce získáme důvěru v originální a bezpečný produkt. Bohužel na trhu existuje mnoho padělků nebo jednoduše nefunkčních výrobků. Výrobce Brain Actives také poskytuje 90denní záruku vrácení peněz.