Fat Burn Actives – účinný spalovač tuků

Fat Burn Active je renomovaný spalovač tuků, jehož cílem je odbourávat tukovou tkáň. Přípravek je k dispozici ve formě snadno vstřebatelných kapslí. Doplněk stravy mimo jiné snižuje pocit hladu, a tím i chuť na svačinu mezi jídly. Na základě výzkumu vědci zjistili, že Fat Burn Active blokuje tvorbu nových tukových buněk, zlepšuje vytrvalost a výkonnost a zároveň snižuje vstřebávání sacharidů a tuků. Pečlivě navržené složení doplňku Fat Burn Active poskytuje:

  • Zrychlené spalování tuků,
  • Kontrola tělesné hmotnosti,
  • Zrychlení metabolických procesů v těle,
  • Zlepšení výkonnosti a vytrvalosti organismu,
  • Maximální účinky v co nejkratším čase,
  • Zvýšená sekrece trávicích šťáv,
  • Zrychlená termogeneze,
  • Pomáhají budovat štíhlou tělesnou hmotnost.

Fat Burn Active – fáze léčby

Při rozhodování o koupi Fat Burn Active si musíme uvědomit, že působení doplňku musí být rozděleno do fází. V první fázi probíhá lipolýza, tj. intenzivní a rychlé spalování tuků v tukové tkáni. Cílem tohoto procesu je rychlejší vylučování a redukce tuku nahromaděného v různých částech těla. Další fází je stimulace a urychlení metabolických procesů probíhajících v těle. Dá se říci, že doplněk Fat Burn Actives obnovuje náš metabolismus a výrazně ho urychluje. Následuje zvýšení naší kapacity, díky čemuž se při intenzivním cvičení méně namáháme a zároveň více spalujeme. To přispívá k dosažení působivé svalové hmoty s menší zátěží pro tělo. Pokud se rozhodnete užívat Fat Burn Actives a pravidelně užívat kapsle, můžete se spolehnout na snadno vytvarovanou štíhlou postavu.

Fat Burn Active – složení

Složky přípravku Fat Burn Active byly pečlivě vybrány tak, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň bezpečnosti a účinnosti. Snaha je zaměřena na dosažení očekávaných účinků, kterými jsou zvýšené spalování tukové tkáně a zintenzivnění procesů souvisejících se snižováním tělesné hmotnosti. Složení obsahuje následující složky:

Extrakt z kořene indické kopřivy – zde obsažený forskolin vykazuje schopnost odbourávat tukové buňky, zvyšuje energetický výdej v těle. Tento enzym také přispívá ke zrychlení metabolického procesu tím, že redukuje tukovou tkáň, a také pomáhá zvyšovat libovou tělesnou hmotnost, a tím i množství svalové tkáně.

Axivite® – mikroenkapsulovaný fenylkapsaicin – tato složka zintenzivňuje proces spalování tuků, zlepšuje tělesné proporce a podporuje správnou funkci trávicího systému. Dá se říci, že tato sloučenina zvyšuje spalování tuků, což vede ke zdravému a hlavně bezpečnému hubnutí. Sloučenina navíc napomáhá správné funkci střev, takže se tuk vylučuje rychleji a neusazuje se v tkáních.

Extrakt z plodů hořkého pomeranče – synefrin v něm obsažený urychluje rozklad lipidů mimo jiné díky stimulaci termogeneze, podporuje účinnost průduškového a kardiovaskulárního systému a zvyšuje fyzické schopnosti. Navíc má tato sloučenina jednoznačný vliv na regulaci chuti k jídlu a omezení touhy po mlsání mezi jídly, což se projevuje spalováním tukové tkáně z problematických částí těla a zároveň zeštíhlením stehen, hýždí a břicha.

Extrakt ze semen madagaskarského aframonu – vykazuje schopnost zvyšovat energetický výdej a stimulovat spalování tuků. Bylo zjištěno, že sloučenina má silný účinek na urychlení metabolických procesů probíhajících v těle a zároveň omezuje hromadění tukové tkáně.

Extrakt z listů zeleného čaje – podporuje termogenezi, snižuje vstřebávání tuků z potravy, urychluje proces redukce hmotnosti a čistí tělo od různých toxinů.

Extrakt ze semen guarany – přírodní spalovač tuků, který podporuje metabolismus lipidů, snižuje hromadění tukové tkáně a potlačuje chuť k jídlu, stimuluje a dodává energii.

Přírodní bezvodý kofein – stimuluje termogenezi a spalování tuků, podporuje metabolismus a trávicí procesy v těle.

Extrakt z plodů černého pepře – BioPerine® – stimuluje metabolismus, zesiluje sekreci trávicích šťáv a pomáhá proti zácpě.

Vitamin B6 – urychluje spalování tuků a pomáhá udržovat správnou hmotnost. Studie prokázaly, že vitamin B6 také urychluje metabolismus lipidů a sacharidů.

Vitamin B5 – podporuje energetický metabolismus, snižuje pocit únavy a zlepšuje výkonnost organismu.

Zinek – podporuje metabolismus tuků a sacharidů, pomáhá udržovat správnou hmotnost omezením chuti k jídlu.

Fat Burn Active – aplikace

Fat Burn Active se doporučuje lidem, kteří se chtějí zbavit přebytečné tukové tkáně v krátké době. Pro dosažení uspokojivých výsledků výrobce doporučuje užívat Fat Burn Active pravidelně. Doporučuje se užívat dvě tablety jednou denně, nejlépe před jídlem. Výrobce nedoporučuje překračovat počet užívaných tobolek, protože to neurychlí účinky a může mít negativní dopad na váš organismus. Kapsle by se měly zapíjet dostatečným množstvím vody, aby se co nejlépe vstřebaly obsažené živiny. První účinky se projeví již několik dní po zahájení léčby. Musíme však mít na paměti, že silueta snu je individuální záležitostí a délka léčby se bude lišit. Dá se říci, že spalování tukové tkáně nebylo nikdy tak snadné a rychlé.

Fat Burn Active – kolik to stojí?

Jedno balení doplňku Fat Burn Active stojí 189 zł. Jedná se o zásobu, která vystačí na měsíční léčbu. Výrobce také nabízí možnost využití dvou cenově atraktivních sad. Pokud se rozhodnete koupit 3 balení najednou, zaplatíte jako za dvě. Dá se říci, že v této situaci je třetí balíček poskytován zcela zdarma. Na druhou stranu cena jednoho ze tří balení je 126 PLN. Rozhodně nejatraktivnější možností je nákup šesti balení Fat Burn Active. Cena za jeden balíček klesá na 94,50 zlotých. Jedná se o soubor pro osoby, které jsou nasměrovány na dlouhodobou léčbu.

Fat Burn Active – kde koupit

Doplněk Fat Burn Active se těší stále rostoucímu zájmu spotřebitelů, ale marně ho hledáte v prodeji na čerpacích stanicích. Nenajdete ho ani v drogeriích, ani v lékárnách. Výrobce se rozhodl prodávat pouze přes internet, protože tak může snížit náklady na prodejní zastoupení, dopravu a skladování. Fat Burn Active je k dispozici na oficiálních stránkách výrobce. Celý nákup zabere jen několik minut – stačí vstoupit na stránky, vyplnit formulář, zaplatit a je hotovo. Výrobce navíc zaručuje plnou diskrétnost nákupu, a proto věnuje maximální péči tomu, aby byl balíček řádně zabalen a neprozrazoval podrobnosti o svém obsahu. Musíme mít také na paměti, že bohužel na různých aukčních portálech můžete najít podobné produkty, ale s upraveným složením a jinou účinností. Používání takových zdrojů nedoporučujeme.