Femin Plus – záchrana pro ženské libido. Recenze – složení, akce, recenze

Mnoho žen trpí nízkým libidem. Internetová fóra jsou plná žádostí o pomoc. Je Femin Plus řešením, které hledají? Na následující otázku si odpovězte v následujícím hodnocení.

Femin Plus

Objednejte si nyní na FeminPlus.com

Obvykle se muži objevují v souvislosti s tímto typem problému. Nejsou schopni „čelit výzvě“. Pravdou však je, že ženy trpí také problémy s libidem. Velmi často v tichu a bez šance porozumění od partnera nebo blízkých. Existuje mnoho důvodů pro tyto problémy. Mohou mít velmi odlišné pozadí: vztahující se k fyzickým, mentálním, a dokonce genetickým potížím.

Nejčastější příčiny problémů se ženským libidem

 • Chronický stres
 • Menopauza
 • Přebytek prolaktinu (vyskytující se u kojících žen)
 • Nedostatečná strava (např. radikální půst)
 • Hormonální poruchy
 • Nemoci, jako je cukrovka, ischemická choroba srdeční a neurologické poruchy
 • Deprese (a některé léky používané k léčbě)
 • Nevhodný životní styl (alkohol, cigarety, drogy)
 • Věk (touha po sexu klesá kolem 50)

Co je Femin Plus

Jak vidíte, příčinou poklesu libida žen může být celá řada věcí. Když se stav neochoty k sexu prodlužuje, negativně ovlivňuje psychiku a sebevědomí. Proto je třeba řešení. Například Femin Plus. To přirozeně zvyšuje ženské libido a současně zvyšuje spokojenost a pocit z pohlavního styku.

Co je Femin Plus?

Je to přírodní doplněk stravy s takovým složením, že nejen řeší problémy s libidem, ale také posiluje ženské tělo a dodává energii. To však není všechno. Na trhu je hodně přípravků na libido žen. Problémem většiny z nich je nejistota. Vedlejší účinky mohou být opravdu závažné. Femin Plus vyniká z hlediska bezpečnosti. A také žádné vedlejší účinky.

Jak vypadá složení přípravku Femin Plus?

Jak již bylo zmíněno, je to zcela přirozené. Jedná se o látky s vědecky prokázanými účinky na ženské libido. Jejich koncentrace je velmi důležitá. Vysoká a zajištění maximálních výsledků.

Složení Femin Plus zahrnuje mimo jiné:

 • L-Arginin HCI – Jedná se o velmi důležitou složku z pohledu ženského libida, ale především má pozitivní vliv na vaginální přísun krve. To znamená intenzivnější pocity během pohlavního styku. Plné a silnější orgasmy.
 • Extrakt semen pískavice – Fenusterols® – Je to především tato složka v přípravku Femin Plus, která je zodpovědná za podporu ženského libida. Zvyšuje sexuální výkon, ale nejen to je jeho výhoda. Fenusterols® má pozitivní vliv na zdraví a pohodu (https://www.sabinsa.com/newsletters-january-1998/838-new-product-fenusterols).
 • Extrakt kořenů ženšenu – jeden z nejznámějších a nejčastěji používaných afrodiziakum. To přirozeně stimuluje a podporuje libido. Díky látkám, které obsahuje, pozitivně ovlivňuje sexuální výkon.
 • Extrakt z kořene hladké lékořice – tato složka v přípravku Femin Plus je zodpovědná za denní dávku energie a pohody. Toto je velmi důležitý prvek při obnově libida žen – https://www.healthline.com/health/licorice-the-sweet-root.
 • Výtažek z kořene Maca – další velmi dobře známý přírodní způsob, jak zvýšit libido. Ovlivňuje také plodnost. Jeho výhodou je také zvýšení touhy po sexu a zvýšení požitku z styku.

To jsou jen některé ze složek přípravku Femin Plus. Úplný popis toho, co je v tomto přípravku na nízké libido u žen, lze nalézt na webových stránkách výrobce. Na rozdíl od mnoha jiných řešení tohoto typu neskryje složení.

Jak Femin Plus funguje?

Komplexní – to je první slovo, které přichází na mysl. Femin Plus má takové složení, aby účinně řešil nejčastější příčiny nízkého libida u žen. Jejich koncentrace zaručuje rychlé působení přípravku.

Výhody volby Femin Plus:

Femin Plus

 • Zvýšené libido
 • Lepší pocit z pohlavního styku
 • Zvýšené vaginální mazání, které se promítá do sexuálního vzrušení
 • Zvýšená chuť k sexu
 • Snížený stres
 • Více energie a pozitivní pohoda

Názory na Femin Plus

Tento přípravek se objevil na červených internetových fórech pro ženy. Stále existuje spousta názorů na Femin Plus. Většina z nich je pozitivní. Účinnost a bezpečnost tohoto doplňku stravy je často zdůrazňována.

„Moje problémy začaly asi před rokem a půl. Bohužel jsem tomu musela čelit sama, protože můj partner mě tehdy kvůli tomu opustil. Jak se ukázalo, hlavním důvodem byl stres (práce). Narazila jsem na Femin Plus náhodou na fóru, kde si vyměňuji recepty s dívkami :). Používám 3 měsíce a jsem ohromena. Nestačí, že se touha po hrách vrátila, mám na všechno více energie“ (původní pravopis)

„Problémy s libidem začaly po narození mé dcery. Doktor tvrdil, že po ukončení kojení se touha po sexu vrátí. Bohužel se to nestalo. A abych byla upřímná, nějakou dobu jsem se bránila narození dítěte. Nakonec jsem tomu však začala věřit ;/ Femin Plus mi doporučila moje sestra (měla také problémy s libidem, ale z jiného důvodu). K tomuto řešení jsem přistoupila jako „ježek“. Když se projevily účinky (a už po 3 týdnech), změnila jsem názor o 180%. Doporučuji to každé ženě“ (původní pravopis)

Co prokazuje bezpečnost Femin Plus a jak jej používat?

Za prvé, přísady, které byly v tomto ohledu opakovaně testovány, jakož i účinnost. Výrobce Femin Plus se může také pochlubit certifikátem, který umožňuje prodej tohoto produktu v Evropské unii. A testy pro kontrolu důvěryhodnosti jsou velmi náročné. Musí být splněna řada podmínek, které umožňují přijetí k obchodování. Také z hlediska výše uvedené bezpečnosti.

femin plus bezpečnost

Použití Femin Plus je velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, je zapamatovat si, abyste si vzali dvě kapsle denně se sklenicí vody. Nejlépe půl hodiny před jídlem. Tobolky jsou ve snadno polykatelné formě. Tento přípravek začíná fungovat přibližně 20 minut po spolknutí.

Kolik stojí Femin Plus a kde jej objednat?

Výrobce se rozhodl pro jednu, velmi snadno dostupnou formu prodeje. Doplněk stravy Femin Plus pro nízké libido u žen je k dispozici na jeho webových stránkách. Tento způsob objednání zaručuje původní dodaný produkt co nejdříve. Produkt je dodáván diskrétně. Výrobce také poskytuje 90denní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Zároveň varujeme před padělky, které se objevily na internetu, což je kořen úspěchu Femin Plus. Vyhněte se jim širokým obloukem. Jsou to obvykle produkty neznámého složení s neprokázanými účinky. Navíc s neznámou úrovní zabezpečení.

Femin Plus

Objednejte si nyní na FeminPlus.com

Podvodníci se obvykle snaží prodávat své produkty prostřednictvím podezřelých internetových aukcí nebo prostřednictvím zpráv na internetových fórech nebo na souhrnných webech. Tyto nabídky neberte vážně.