Libido u žen – jak je přirozeně stimulovat?

Mnoho žen hledá odpověď na tuto otázku. Pokud jde o ženy, libido je velmi křehká „věc“. Existuje mnoho faktorů, které to mohou rušit. Naštěstí existují způsoby, jak to zvýšit přirozeně.

Podívejte se na nejlepší libido doplněk!

Libido u žen – co přispívá k jeho poklesu?

Velmi často se porovnává nedostatek touhy po sexu u žen s hádankou, kterou je obtížné vyřešit. Kromě samotného srovnání je faktem, že je často obtížné vybrat konkrétní příčinu poklesu libida u žen. Je zcela běžné, když existuje alespoň několik faktorů. Zaměřme se na nejběžnější.

Příčiny sníženého libida u žen:

 • Věk
 • Zdraví
 • Chronická onemocnění (jako je diabetes)
 • Hormonální poruchy (ve skutečnosti samostatná skupina faktorů)
 • Špatná strava
 • Nadměrný stres
 • Porod
 • Deprese
 • Některé léky (například na výše uvedené onemocnění)
 • Nízká sebeúcta, problémy s přijetím
 • Problémy se vztahem

Libido u žen

To jsou jen ty nejběžnější. Významnou výzvou je snížení libida spojené se stárnutím. Ale v této situaci můžete s tím něco udělat.

Jak stimulovat libido u žen? Změňte svůj jídelníček

To je místo, kde začít. Vyplatí se podívat na denní menu. Pravidla, která je třeba dodržovat, jsou jednoduchá a obecně známá. Menu, které má stimulovat ženské libido, je především zdravé.

Znamená to nejen vyhazovat škodlivé potraviny, jako je rychlé občerstvení nebo mastné maso. Obecně platí, že kromě hamburgerů, kebabů byste se měli ze své stravy zbavit všech vysoce zpracovaných produktů. Patří sem například oblíbené občerstvení, ale také margarín nebo jídla „za pět minut“. [1]

Jak stimulovat libido u žen

Nabídka, která vám umožní znovu si užít sex, by měla být založena na zelenině a obilných produktech. Kromě nich by také měly existovat zdroje bílkovin. Například libové maso, ryby, ale také mléčné výrobky.

Zdravé menu je také to, co vás necítí hladem. Časté a radikální hubnutí může vést k vážným problémům s libidem. A také nedostatky vitamínů a prvků, které potřebuje zdravé tělo.

Libido u žen – afrodiziakum v nabídce

Je jich tolik, že je třeba jim věnovat nějaký čas. Afrodiziaka působí nejen přímo na smysly, přísun krve do intimních orgánů, ale také poskytují určité složky, které zajišťují zdraví, pohodu a dávku energie. Samozřejmě by se mělo dávkovat množství těchto produktů ve stravě. Nemusíte je nutně jíst každý den.

Nejoblíbenější afrodiziakum:

 • Mořské plody (se zvláštním důrazem na ústřice) – na prvním místě. Když myslíme „afrodiziaka“, obvykle mluvíme o nich. Mimo jiné jsou bohaté na zinek, který je nezbytný pro ženskou sexualitu.
 • Banány – obvykle se uvádějí mezi afrodiziaky, aby stimulovaly ženské libido z „asociativních“ důvodů. Ale nejde jen o tvar. Banány obsahují hodně draslíku. Důležitý minerál pro celý nervový systém. Tyto plody také dávají rychlou dávku značné energie.
 • Čokoláda – hlavně kvůli obsahu hořčíku a tryptofanu. Ten je zodpovědný za podporu serotoninu. Je to takzvaný hormon štěstí. Jeho chronický deficit může vést k poruchám libida. Hořčík ovlivňuje nervový systém. Mimo jiné je odpovědný za eliminaci
 • Anise – často označovaná jako rostlina lásky. Obsahuje složky, které mají příznivý účinek na libido. Toto koření také dává dávku energie a pozitivní přístup.
 • Šafrán – další koření doporučené pro ženy. Hlavní nevýhodou je cena. Je však považován za jeden z nejlepších afrodiziakum. Zajímavé je, že šafrán se doporučuje také pro muže s potencí.

Byliny podporující ženské libido

Je to také bohatá skupina přírodních pomocníků. Velmi často jsou součástí produktů zvyšujících libido.

Byliny podporující ženské libido

1. Malajský kořen stromu (vyskytuje se pod názvem tongkat) – tato exotická rostlina má z našeho pohledu velmi zajímavé vlastnosti. Ovlivňuje rovnováhu ženských hormonů. A to mimo jiné znamená možnost užít si více sexu.

2. Pouštní listy Damiana – je jednou z nejpopulárnějších rostlin curling ženské libido. Jeho úkolem je zvýšit vaginální hydrataci. Ale ve skutečnosti Damiana poušť ovlivňuje celé tělo. Eliminuje mimo jiné negativní dopad stresu a dodává energii.

3. Hladká lékořice – bylina, která se zaměřuje především na podporu pohody. Je to často za nedostatkem touhy po milostných hrách. Lékořice také dodává vitalitu.

4. Pískavice říční – známé především svým pozitivním účinkem na vlasy. Ale i při problémech s libidem má co říct. Semena pískavice (protože se používají) podporují sexuální výkon a ovlivňují zážitek.

5. Jinan dvoulaločný – v tomto případě bylinnou surovinou listy. Mají ingredience, které pozitivně ovlivňují pohodu. To je jedna věc. Především zlepšují krevní oběh a tím i krevní zásobení genitálií. To poskytuje větší potěšení.

Produkty, které zvyšují libido ženy – kdy byste je měli zkusit?

Ve skutečnosti bude spolehlivé a osvědčené řešení užitečné, i když problémy ještě nejsou chronické. Bohužel, pokud libido zůstane osamoceně, dříve či později, jeho pokles bude mít takovou povahu.

Pokud je vaše sexuální touha na velmi nízké úrovni a trvá dlouho, je pro takový produkt ještě výhodnější dosáhnout. Vyvstává další otázka: „Který z dostupných produktů (a je jich mnoho) bude nejlepší?“

Před přijetím rozhodnutí je třeba zvážit několik věcí. Především jde o složení takového produktu pro ženské libido. Čím přirozenější je, tím lépe se zdá, že funguje. To také často znamená bezpečný produkt bez vedlejších účinků. To samozřejmě vyžaduje další kontrolu. Určitou známkou volby tohoto produktu je jeho popularita. Cena má také význam. V tomto případě je lepší se vyhnout skutečně levným řešením. Obvykle je to prostě podvod.

Femin Plus je jedním z dychtivě zvolených produktů pro libido u žen. Toto řešení je 100% přírodní. Obsahuje až 12 (!) Přísad. Pracují doplňkovým způsobem. Ve Femin Plus jsou 4 z 5 bylin popsaných výše, které podporují ženskou sexuální touhu. Všechny složky byly testovány na bezpečnost a žádné vedlejší účinky. Mnoho informací o tom naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

Femin Plus

Objednejte si nyní na FeminPlus.com

Výhody volby Femin Plus:

 • Významné zlepšení sexuálního života
 • Větší spokojenost se sexem
 • Neutralizace příčin problémů s libidem
 • Zvýšená vaginální hydratace
 • Už žádné změny nálad
 • Extra energie a pozitivní přístup

 1. Medically reviewed by Janet Brito, PhD, LCSW, CST on August 29, 2019 — Written by Jandra Sutton, 30 Foods and Herbs That May Boost Female Sex Drive