L’Oreal Paris Collagen +30 – krém proti vráskám: recenze, efekty, cena

Proces stárnutí kůže začíná rychle, po 25 letech věku. Je to doba, kdy jsou zaznamenány první vrásky a jiné kožní vady. Metabolismus s věkem zpomaluje a ovlivňuje stav pokožky. Fibroblasty produkující kolagen a elastin fungují mnohem pomaleji, což způsobuje oslabení epidermis a pokožka potřebuje více času na plnou regeneraci. Proto, bojovat s příznaky stárnutí, stojí za to sáhnout po specializovaných krémech, které omlazují, zdobí a zpevňují vaši pleť. Dobrým řešením může být krém L’Oreal Paris Collagen +30. Bude to užitečné? Dozvíte se to z naší recenze.

L'Oreal Paris Collagen +30

L’Oréal – lídr mezi kosmetickými značkami

L’Oreal Paris je lídrem mezi kosmetickými značkami a celosvětovým koncernem, který byl založen ve Francii před sto lety. Společnost má velmi bohatou historii a získala celosvětovou publicitu vytvořením bezpečného vzorce pro barvení vlasů. Dnes je L’Oréal společnost nabízející širokou škálu produktů včetně kosmetiky. Jednou z nich s účinkem proti vráskám je krém L’Oreal Paris Collagen +30. Jak název napovídá, je určen pro ženy starší 30 let.

L’Oreal Paris Collagen +30 – co je to?

Stárnutí kůže je nevyhnutelný proces a je výsledkem snížené schopnosti těla reagovat na zátěž prostředí. S věkem se metabolismus, zrak i stav kůže zhoršují. Proto je vhodné se o to postarat náležitou péčí. K dispozici je mnoho krémů proti vráskám. Liší se především složkami.

Vývoj medicíny znamená, že trh nám nabízí stále více, např. kosmetika nebo invazivní kosmetické metody. V zájmu péče o zdraví a mladistvý vzhled vaší pokožky se doporučuje začít s nejméně invazivními metodami, které používají přísady v kosmetice, jako jsou krémy, gely a sýry.

L'Oreal Paris Collagen +30 – co je to

Efektivním řešením pro ženy nad 30 let je krém L’Oreal Paris Collagen +30, který vytvořili vynikající odborníci spojení se značkou. Krém obsahuje kolagenové biosféry, které pronikají kůží, zvětšují jejich objem až 9krát a vyplňují vrásky a rýhy.

L’Oreal Paris Collagen +30 byl vyvinut na základě technologie Collagen Booster, která podporuje pokožku při zachování zdrojů kolagenu a stimuluje syntézu nových kolagenových vláken.

Účinky použití

Výrobce krému proti vráskám L’Oreal zajišťuje, že účinky použití jsou viditelné po první aplikaci. Hydratační účinek trvá 48 hodin po aplikaci krému na obličej, což je velmi dobrý výsledek.

Po dvou týdnech pravidelného používání krému získává pokožka elasticitu, což bylo potvrzeno testy. Tento účinek dosáhlo 74 % dotazovaných žen.

Účinky použití

Po třech týdnech aplikace krému dojde ke snížení vrásek na čele až o 28 %.

L’Oreal Paris Collagen +30 je věnována ženám ve věku 30 až 50 let. Má jemnou a sametovou texturu, díky níž se snadno šíří. Samotný krém se rychle vstřebává a nezanechává na pokožce mastnou vrstvu.

Jak to používat?

Na očištěnou tvář denně aplikujte správné množství krému. Krém by měl být rozprostřen kruhovými pohyby, aby se zvýšila jeho absorpce.

Je třeba poznamenat, že L’Oreal Paris Collagen +30 je nabízen ve dvou verzích, ve dne i v noci.

Složení krému

Krémová směs je velmi bohatá. Obsahuje složky jako: Voda, Cyklohexasiloxan, Glycerin, Butyrospermum parksi/bambucké máslo, Isohexadecane, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoát, Dipropylenglykol, Cera Alba/včelí vosk, Stearová kyselina, Palmitová kyselina, Cyklopentryatoxylát Stearát, Stearyl-Alkohol, PEG-20 stearát, glycinový sójový olej/sójový olej, dimethikonon, mangan (1), glukonát, chondroitin sulfát sodný, hydroxid sodný, dimethylsilylát křemičitý, atelokolagen, dinatrium EDTA, extrakt tetrahydroxyglykolu, extrakt z bionafty, fenoxid, fenoxyfosfát.

L’Oreal Paris Collagen +30 – cena a dostupnost?

Cena krému pro denní i noční verzi je asi & 6 za balení obsahující 50 ml krému. Tato částka proto není nadměrná, pokud jde o nabízenou značku a složení. Často také najdete propagační akce, které vám pomohou koupit levnější krém.

L'Oreal Paris Collagen +30

Produkt lze zakoupit online a ve stacionárních obchodech. Mnoho lékáren navíc přezkoumalo krém ve své nabídce.

Bohužel v tuto chvíli je problém s dostupností krému online. Ale stojí za to hledat v lékárnách a kamenných obchodech.

Jaké jsou názory?

Tolik lidí, tolik typů pleti, existuje tolik potřeb. Každý z nás má určitě svou oblíbenou kosmetiku, kterou už léta používá a kterou si cení nejvíce. Pro mnoho lidí je krém L’Oreal Paris Collagen +30 perfektní a pro ostatní je to běžný hydratační krém, který nepřináší žádné výsledky. Názory na krém jsou odlišné, pozitivní, neutrální a negativní.

Jaké jsou názory

Mnoho žen zdůrazňuje, že se jedná o vysoce kvalitní krém proti vráskám, který po první aplikaci dokonale funguje. Zvlhčující účinek, vyhlazení vrásek a zpevnění pokožky jsou výsledky, které lze pozorovat po několika dnech pravidelného používání krému.

Bohužel na druhou stranu existují názory, ve kterých se krém nedoporučuje. Je zdůrazněno, že krém pouze zvlhčuje a regeneruje. Očekávají se zázraky?

Jaký krém proti vráskám byste si měli vybrat?

A pokud ne krém, co jiného si vybrat? Vynikající a stále více oceňované řešení vrásek je použití kolagenového prášku. Používá se k přípravě koktejlů. Lídrem v této kategorii produktů je Collagen Select, který se vyznačuje tropickou chutí a obsahuje nejbohatší složení ingrediencí.

Collagen Select

Collagen Select funguje od prvního použití. Pomáhá redukovat vrásky, zlepšuje zdraví pokožky a zvyšuje její pružnost. Kromě toho posiluje vlasy a nehty a zabraňuje jejich štěpení. Vykazuje silný antioxidační účinek, který inhibuje působení volných radikálů odpovědných za procesy stárnutí. Collagen Select obsahuje aktivní kolagenové peptidy VERISOL® a 7 dalších složek, které jdou ke zdroji problému a zpomalují proces stárnutí, a nejen maskují jeho příznaky.

Collagen Select

Přečtěte si více na CollagenSelect.com

Propagace stojí za to, díky které můžete zdarma získat 3 balíčky Collagen Select!