Mass Extreme – výkonná svalová hmota. Recenze – složení, akce, názory

Velká muskulatura bez zbytečného tuku je sen a výzva pro každého skutečného chlapa. Díky modernímu doplňku Mass Extreme se to rychle splní. Naučte se jeho tajemství a jak to funguje.

Mass Extreme

Přečtěte si více na MassExtreme.com

Mass Extreme – kdo by ho měl používat?

Sníte o svalech, které se mohou akční filmové hvězdy a zpevnění chlubit? Problém je však v tom, že váš každodenní životní styl nepomáhá. Sedavý životní styl, omezený čas na cvičení a stravu jsou faktory, které zdaleka nejsou zdravé.

Mass Extreme – kdo by ho měl používat

Rozhodnete se to změnit. Najdete čas navštívit tělocvičnu a změnit své denní menu. Cvičíte tvrdě, vyléváte litry potu a vaše svaly snů jsou stále jen vzdáleným nápadem? Mass Extreme je pro vás řešením. Jeho výrobci vytvořili řešení, které oceňuje mnoho spokojených uživatelů z celého světa.

Mass Extreme – co to je?

Jedná se o doplněk stravy s plně přirozenou kompozicí podporující budování svalové hmoty vašich snů. Jedná se o moderní řešení, které využívá výsledky nejnovějšího výzkumu a dává konkrétní ingredience do pozitivního světla. Mass Extreme je doplněk pro muže, kteří se rozhodli změnit svůj současný vzhled. Bojujte za postavu, která vzbudí obdiv a způsobí závistivé pohledy.

Jaké je složení Mass Extreme?

Jedná se o šest hlavních složek, které vám pomohou dosáhnout velkolepých výsledků. Mass Extreme také obsahuje další látky, které zesilují účinek tohoto doplňku. Každá z použitých složek má prokázané působení.

Mass Extreme obsahuje:

 • Extrakt z pískavice – kondenzovaná složka, která zvyšuje produkci glykogenu ve svalových buňkách. Je zodpovědný za zvýšení objemu naší svalové hmoty – wikipedia.org.
 • Kyselina 4-amino-butanová (GABA) – Za prvé, je zodpovědná za větší energii a lepší výkon. Díky této komponentě Mass Extreme účinně podporuje spalování tuků. Tato kyselina také zvyšuje sekreci růstového hormonu.
 • Fosfatidová kyselina (PA) – její hlavní funkcí je růst a stimulace buněk. Cílem je zvýšit svalovou hmotu. Tato složka se vstřebává velmi rychle. Začne fungovat do 30 minut! Před několika lety byla kyselina fosfatidová považována za revoluční řešení podporující budování svalové hmoty – http://lekarske.slovniky.cz/pojem/fosfatidova-kyselina.
 • Kyselina D-asparagová – označuje se jako DAA. Toto je megahit mezi fyzicky aktivními muži. Testosteron booster, který vám umožní efektivně budovat svalovou hmotu. V Mass Extreme je v optimální koncentraci. Zvyšuje účinnost a efektivitu školení.
 • 5-deoxy-adenosylcobalamin – podporuje růst svalové hmoty. viditelně zvyšuje účinky tréninku.
 • Extrakt z kořene Maca – je to zdroj energie. Díky tomu můžete cvičit déle a efektivněji. Posiluje také fyzický odpor těla. Pomáhá vám rychlejší zotavení po cvičení – webmd.com.

Jaké je složení Mass Extreme

To jsou nejdůležitější, ale ne jediné ingredience Mass Extreme. Celý obsah naleznete na webových stránkách výrobce. Zkontrolujte to hned a začněte používat řešení, které změní váš vzhled.

Mass Extreme – jak tento doplněk funguje?

Většina přípravků určených k podpoře budování svalové tkáně je založena na několika stejných složkách, jejichž působení je spíše průměrné. Mezi ně patří arginin.

Výrobce Mass Extreme se rozhodl pro moderní a inovativní recepturu. Zaútočila na trh doplňků podporujících rozvoj svalové hmoty.

Mass Extreme – efektivita:

Mass Extreme

 • Rychlý (první účinky po několika týdnech) a účinně zajišťuje růst svalů. Maximální zvýšení až o 96 %
 • Přispívá ke zvýšení efektivity a imunity těla. Díky tomu můžete dosáhnout velkolepých výsledků v krátkém čase
 • Výrazně zvyšuje účinnost a efektivitu cvičení – 4krát více opakování
 • Zvyšuje mužskou sílu až o 147 %
 • Zvyšuje výkon – dává kop pro intenzivní trénink

Mass Extreme je doplňkem pro každého, kdo se chce postarat o svou fyzickou zdatnost. Budujte svalovou hmotu a splňte svůj sen o velké postavě a síle. Účinnost Mass Extreme závisí na správně sestavené stravovací a tréninkové plánu.

Mass Extreme – názory na produkt

Jedná se o produkt, který uznali profesionální sportovci. Jedním z nich je vícenásobný kulturista – Tomáš Kárek:

„Mass Extreme je absolutně číslo 1 mezi doplňky pro budování svalové hmoty. Účinky produktu lze vidět od prvního dne použití. Správný výběr ingrediencí zaručuje zvýšení svalové hmoty a síly, což vám umožní provádět i ty nejtěžší tréninky!“

Mass Extreme také má pozitivní zpětnou vazbu mezi amatéry, kteří se rozhodli postarat se o sebe. Procházením více než jednoho internetového fóra najdete mnoho jeho recenzí

„Tělocvična, do které jsem začal chodit, je plná příznivců Mass Extreme. Vzhledem k tomu, že jsem v předmětu nováčkem, rozhodl jsem se využít tipů lépe orientovaných v předmětu a koupil jsem si tento produkt. Účinky, které se objevily po 4 týdnech, předčily moje očekávání.“ (Původní pravopis)

„Rozhodl jsem se postarat se o svou svalovou hmotu změnou své současné, pojďme založit – velmi nezdravé menu a úsilí. Přítel mě přesvědčil, abych vyzkoušel Mass Extreme. Po prvním měsíci jsem ztratil 5 kilogramů.“

Jak používat Mass Extreme?

Toto řešení je nejen inovativní z hlediska složení, ale také velmi snadno použitelné. Vše, co musíte udělat, je vzít 2 kapsle denně se sklenicí vody. Měli by se užívat před jídlem. Nemusíte si pamatovat nic jiného. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, používejte tento doplněk pravidelně po dobu 3 měsíců.

Jak používat Mass Extreme

Některé doplňky, které pomáhají budovat svalovou hmotu, jsou nebezpečné. Obsahují přísady, které ohrožují zdraví, a dokonce i život. Mass Extreme obsahuje přírodní a zcela bezpečné složky. Nebyly hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky. Má bezpečnostní certifikát, který umožňuje legální obchodování mimo jiné v Evropské unii.

Mass Extreme není určen pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou ze složek. Měli byste se také držet doporučené dávky.

Jaká je cena a kde koupit Mass Extreme

V současné době není tento doplněk k dispozici v lékárnách a sportovních obchodech. Úplně bezpečný způsob, jak si jej koupit, je navštívit webové stránky výrobce. Tato volba znamená originální produkt, rychlou dodací lhůtu a nízké ceny. Producent má v současné době zajímavé propagační akce.

Mass Extreme

Objednejte si nyní na MassExtreme.com

Cena jednoho balíčku Mass Extreme by měla být alespoň 60 USD, s přihlédnutím ke konkurenčním řešením. Zároveň to stojí jen 65 USD, což je na trhu jedinečné. Propagace tuto cenu ještě více snižují. Tato cena je zaručena pouze na webových stránkách výrobce. Na internetu je mnoho falzifikátů. Dávejte na ně pozor!