Nutrigo Lab Mass – zvýšení svalové hmoty. Recenze – složení, účinnost, názory

Na trhu existuje mnoho řešení, která pomáhají budovat svalovou hmotu. Nedávno se objevil nový produkt, Nutrigo Lab Mass, který získal řadu pozitivních recenzí. Odkud pochází její rostoucí popularita?

Nutrigo Lab Mass

Přečtěte si více na NutrigoLab.com

Budování svalové hmoty je dlouhodobý proces. Vyžaduje to pravidelnost a koordinovanou činnost. Je založen na přísadách, které pomohou budovat svalovou hmotu. Dalším důležitým aspektem je samozřejmě plán školení. V tomto případě máme hodně prostoru k předvedení.

Pokud chceme vybudovat siluetu, která nás uspokojí, můžeme také rozhodnout o třetím důležitém aspektu. Doplněk, který je bezpečný a účinný. Právě Nutrigo Lab Mass se v poslední době stala nejčastěji zvoleným doplňkem podporujícím růst svalové hmoty. Dívali jsme se na to velmi pečlivě.

Co je Nutrigo Lab Mass?

Jedná se o inovativní řešení založené na přírodních složkách určených pro sportovce. Hlavním úkolem Nutrigo Lab Mass je maximalizovat růst svalové hmoty. Je to doplněk stravy, který také zlepšuje výkon. Je to také velmi velká dávka energie, kterou lze použít při fyzické aktivitě. Ačkoli Nutrigo Lab Mass řeší svou „nabídku“ sportovcům, stejně tak dychtivě ji používají „amatéři“, kteří sní o působivé osobnosti.

Jaké je složení Nutrigo Lab Mass?

Výrobce tohoto roztoku zvolil bezprecedentní kombinaci tří forem proteinu v jednom produktu. Obsahuje aktivní složky, které tvoří komplex s jasně cílenými účinky. Má až 5 skupin látek se zaměřením na jednotlivé aspekty budování svalové hmoty. Toto je „Tricarb Energy Matrix“, „Multi Release Protein Blend“, „Instant Energy Boost“, „Free Amino Pulse“ a „Amino Growth Blend“.

Všechny složky obsažené v tomto doplňku stravy prošly pečlivým vědeckým výzkumem.

Složení Nutrigo Lab Mass zahrnuje:

 • Tři zdroje bílkovin: Isolac®, Optipep® a proteinový koncentrát. Jsou komplexem složek s různou rychlostí absorpce. Toto řešení zaručuje kontinuální přístup ke stavebním materiálům pro svalovou hmotu. Použije se během tréninku i odpočinku. To znamená účinnost a uspokojení budování svalové hmoty
 • Zdroje uhlohydrátů, které jsou podobné bílkovinám. Jsou také vybírány tak, že jejich absorpční rychlost je různá. Díky tomu zajišťuje Nutrigo Lab Mass nepřetržitý přísun energie. Rychle doplňuje nedostatky glykogenu. Dodává sílu během tréninku i odpočinku a regeneruje tělo. Správná a vyvážená dávka uhlohydrátů je během tréninkového cyklu nesmírně důležitá.
 • Kreatin monohydrát a MCT olejový prášek. První z těchto složek je primárně zodpovědná za zesílení procesu syntézy proteinů. Díky tomu získá naše svalová hmota v krátké době působivý objem. Je to také dávka energie a síly potřebná během tréninkového cyklu. Rovněž snižuje únavu. MCT olej je dobře absorbovaným zdrojem energie pro svaly.
 • Směsi AAKG, L-ornitin a L-lysin jsou tři složky, které jsou odpovědné za rychlé budování svalové hmoty. Mají velký vliv na zlepšení stavu těla. Podporují také tento stav. Tyto tři složky jsou ve hmotě Nutrigo Lab Mass zodpovědné za regeneraci těla. AAKG je zodpovědný za zvýšení dodávek svalové krve a tzv. Svalové pumpy (1).
 • Aminokyseliny podporující budování svalové tkáně (BCAA a L-glutamin) – komplex obsažený v Nutrigo Lab Mass je pečlivě vybranými složkami nezbytnými v hromadném cyklu. Chrání naše tělo a jeho jednotlivé části před nadměrným zatížením as ním spojeným rizikem poranění. Díky tomu se navíc vyhneme narušení tréninkového plánu (2).

Nutrigo Lab Mass je velmi jedinečná a zároveň vyvinutá z hlediska přípravy. Seznam všech látek si můžete přečíst na webových stránkách výrobce. Zde najdete mnohem více informací o tomto produktu.

Jak to vypadá s bezpečností použití? Obsahuje syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát a syrovátkový proteinový hydrolyzát získaný z mléka. Toto je varování pro alergiky. Je to bezpečný produkt bez vedlejších účinků. Není to náhrada pestré stravy a fyzické aktivity. Je to jejich doplněk a stojí za to si ho plně uvědomit.

Jak používat a jak funguje Nutrigo Lab Mass?

Tento produkt je k dispozici ve dvou příchutích, čokoládě a vanilce. Tento produkt se velmi dobře rozpustí ve vodě a mléce. Může být použit jako přísada do nádobí nebo jako hotový koktejl.

Stejně jako u jiných roztoků v této skupině se dávka nastavuje individuálně. Je však vhodné navrhnout pokyny výrobce. Přečtou: Nalijte 4 kopečky doplňku 1 nebo 2krát denně do 200 ml vody nebo mléka.

Funkce Nutrigo Lab Mass:

 • Zvýšení počtu opakování
 • Urychluje spalování tuků
 • Zvýšený anabolismus svalů a snížení jejich katabolismu
 • Účinně buduje svalovou hmotu
 • Formulace AOL zvyšuje syntézu růstového hormonu
 • Doplňuje nedostatky glykogenu

Recenze na Nutrigo Lab Mass

Jde o doplněk stravy, který jeho účinky oceňují odborníci, sportovci, kulturisté, ale také amatéři chtějí rozšířit svou svalovou hmotu. Mnoho fór zahřívá názory na Nutrigo Lab Mass.

„Docela slušná cena. Velmi dobrá, což nemusí být nejdůležitější v případě živin, ale je dobré kombinovat užitečné a příjemné. Účinky jsou opravdu silné. Jdeme dále s Nutrigo Lab Mass!“

„Abych byl upřímný, nebyl jsem zpočátku příliš povzbuzován k Nutrigo Lab Mass, ale zjistil jsem, že cena je docela v pořádku. Prvním velmi nápadným efektem byla dávka energie přidaná tímto doplňkem. Zvýšený počet opakování a tréninkový plán dokončen. Nepotřebuji nic víc.“

„Skvělý produkt. Nejdříve jsem měl estetické problémy. Rozpouští se a chutná velmi dobře. Nemám po něm žádné gastrointestinální problémy a byly tu i další doplňky. Nutrigo Lab Mass mi výrazně zlepšila život. Nyní je to mnohem jednodušší a masa roste :)“

Jaká je cena Nutrigo Lab Mass a kde se dá objednat?

Cena této živiny je často zdůrazňována uživateli na pozadí konkurenčních řešení. Základní cena Nutrigo Lab Mas je 90 USD. Je to základní, protože výrobce nabízí také reklamní sestavy (například 3 za cenu 2).

Jak používat Nutrigo Lab Mass

Kde si mohu objednat tento produkt? V současné době je k dispozici pouze na webových stránkách výrobce. Při objednávce z webu si můžete být jisti, že zakoupíte originální produkt a že bude doručen v krátkém čase. Je to také 90denní záruka vrácení peněz.

Nutrigo Lab Mass

Objednejte si nyní na NutrigoLab.com

Na internetu se objevilo mnoho falzifikátů Nutrigo Lab Mass. Vyhněte se nákupu tohoto produktu z jakýchkoli podezřelých zdrojů.