Nutrigo Lab Mass – kondicionér pro hmotu. Recenze – složení, akce, názory

Toto řešení je určeno pro muže, kteří chtějí vybudovat působivou svalovou hmotu. Nutrigo Lab Mass je přírodní kondicionér, který si získává velkou popularitu. Odkud to pochází?

Nutrigo Lab Mass

Přečtěte si více na NutrigoLab.com

Budování svalové hmoty je proces sestávající z mnoha prvků. Přestože si mnozí lidé stále myslí, že tento úkol je nemožný nebo přesahuje jeho sílu, lze jej do určité míry vylepšit. Budování svalové hmoty vyžaduje dodržování určitých pravidel a poměrně přísný přístup, včetně stravování a fyzické aktivity.

Jedním ze základních aspektů je poskytnutí stavebního materiálu. Aby bylo možné vytvořit působivou masu, je nezbytné mít něco, s čím začít. Svaly jsou hlavně bílkoviny. Proto při vytváření nabídky na pomoc při budování hmoty je třeba zvážit správnou částku. Ale to není všechno. Hmota „potřebuje“ všechny aminokyseliny. Bude užitečné kombinovat produkty, které je obsahují.

Co je Nutrigo Lab Mass

Pokud jde o fyzickou aktivitu, je pravidlo poměrně jednoduché. Pokud jste právě začínají, nedostávejte příliš mnoho opakování. Jediné, čeho můžete dosáhnout, je zranění. Správná regenerace po cvičení je také velmi důležitým prvkem. To je, když se vaše masa hromadí.

Mnoho lidí používá živiny jako prvek, který podporuje budování jejich postavy snů. Díky nim lze proces zefektivnit a urychlit. Nutrigo Lab Mass je takové řešení. Tento kondicionér, který bezpečně podpoří vaše úsilí v boji o svalovou hmotu.

Co je Nutrigo Lab Mass?

Je to přírodní doplněk stravy určený jak pro profesionální kulturisty a sportovce, tak i pro amatéry. Jedná se o inovativní řešení založené na složkách, které byly předtím podrobeny důkladnému vědeckému výzkumu z hlediska účinnosti, ale také bezpečnosti. Výsledkem bylo vytvoření komplexního produktu zaměřeného na podporu svalové hmoty.

Jaké je složení Nutrigo Lab Mass?

Především stojí za zmínku, že se jedná o první takový trh na trhu, který kombinuje až tři formy bílkovin (ve velmi snadno stravitelné formě). Má až 5 skupin složek, které jsou odpovědné pro podporu výstavby svalové hmoty.

Složení Nutrigo Lab Mass zahrnuje:

 • Tři zdroje bílkovin, Isolac®, Optipep® a proteinový koncentrát, jsou komplexem složek s různými rychlostmi absorpce. To znamená nepřetržitý přístup ke stavebním kamenům svalové hmoty během tréninku a regenerace.
 • Zdroje uhlohydrátů tvoří přesně 22% složení Nutrigo Lab Mass. Stejně jako u bílkovin mají i jiné absorpční rychlosti. Díky tomu máme přístup k nepřetržitému zásobování energií. To poskytuje sílu potřebnou při intenzivní fyzické aktivitě. Díky těmto látkám produkt rychle a účinně doplňuje glykogenové nedostatky
 • Díky směsi AAKG, L-ornitinu a L-lysinu Nutrigo Lab Mass účinně podporuje budování svalové hmoty. Jsou také zodpovědní za podporu stavu těla. Díky nim můžete zvýšit intenzitu tréninku.
 • V tomto doplňku stravy tvoří tuky 5% z celkové hmotnosti produktu.
 • Vláknina je složka, která zlepšuje trávicí systém. To má vliv na lepší asimilaci jednotlivých složek Nutrigo Lab Mass. Vláknina zlepšuje metabolismus. Účinně podporuje proces spalování přebytečného tuku.

Jaké je složení Nutrigo Lab Mass

Úplné složení Nutrigo Lab Mass je k dispozici na webových stránkách výrobce. To je velmi zajímavé čtení. Vyplývá to mimo jiné ze skutečnosti, že živina je kompletní, pokud jde o potřebu ingrediencí v těle.

Jak funguje Nutrigo Lab Mass?

Vysoká účinnost tohoto doplňku stravy je výsledkem bohatého složení. Zaměřuje se na co nejširší podporu procesu budování svalové hmoty. Toto je jediné řešení na trhu s tak širokým spektrem aktivit.

Výhody volby Nutrigo Lab Mass:

 • Zrychlené spalování tuků
 • Zvýšení počtu opakování
 • Vyšší intenzita při fyzické námaze
 • Efektivní budování svalové hmoty
 • Zvýšený anabolismus svalů, snížený katabolismus
 • Regulace hladiny cukru v krvi
 • Zvýšená syntéza růstového hormonu

Recenze na Nutrigo Lab Mass

Přestože se jedná o nový produkt na trhu, již zahřál více než jedno fórum pro kulturisty. Pozitivní recenze převažují v recenzích Nutrigo Lab Mass. Kromě účinnosti se často zdůrazňuje i bezpečnost.

„Nejsem profesionál, ale znamená to, že nedokážu budovat svalovou hmotu? Zeptal jsem se na tuto otázku před třemi měsíci. Můj život se úplně změnil. Nyní můj život zahrnuje novou stravu (podle hmotnosti) a posilovnu. Přišel nápad na Nutrigo Lab Mass? Od kamaráda z tělocvičny to nechal. Používám ho dva měsíce a jako amatér říkám ano. Perfektní řešení pro mě. Vidím efekty a cvičení je pro mě jednodušší.“

„Už nějakou dobu jsem tvrdě trénoval (samozřejmě také hodně váhám) a našel jsem to užitečné. Vybral jsem si Nutrigo Lab Mass, protože jsem četl spoustu pozitivních recenzí. A abych byl upřímný, vidím velký rozdíl ve výkonu a vytrvalosti mého těla během cvičení.“

„Držím se dietetické stravy. Pro tento pečlivě naplánovaný cvičební plán. Starám se o svou postavu, ale bez steroidů. Není to pro mě. Jednoduché pravidlo by mělo být přirozené a spíše lepší. Ano, zaplatím víc, ale Vím, co beru a jaké to bude mít účinky. Začal jsem používat Nutrigo Lab Mass před třemi měsíci. Opravdu doporučuji.“

Jak používat Nutrigo Lab Mass

Tento doplněk je k dispozici ve dvou příchutích: vanilka a čokoláda. Nalijte 4 odměrky produktu do 200 ml vody (může to být mléko). Důkladné smíchání vytvoří lahodný a hodnotný koktejl.

Jak používat Nutrigo Lab Mass

Doporučuje se používat 1-2krát denně. Nejlépe po tréninku. Je to zcela bezpečný produkt, ale nepřekračujte denní dávku. Neměli by je používat lidé, kteří jsou alergičtí na některou ze složek. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah dětí.

Kolik stojí Nutrigo Lab Mass a kde je lze objednat?

Jeden balíček (dostatek na měsíc) stojí 90 USD. Za tuto cenu získáme vysoce kvalitní produkt, který účinně podporuje proces budování svalové hmoty. Při objednávce 3 balíčků najednou je jeden z nich zcela zdarma.

V tuto chvíli lze Nutrigo Lab Mass objednat pouze na webových stránkách výrobce. V přístupu není žádný problém. Především tato forma objednávky zaručuje doručení (v Česku) do 48 hodin po zakoupení.

Nutrigo Lab Mass

Objednejte si nyní na NutrigoLab.com

Výběr webové stránky výrobce je také zárukou originálního produktu. Internet je bohužel plný nevyzkoušených doplňků a nefunkčních padělků Nutrigo Lab Mass. Nákupem z podezřelých reklam vyhodíte peníze, aniž by byly zaručeny jakékoli účinky. Kromě toho jsou produkty často zdraví škodlivé.

Výrobce Nutrigo Lab Mass poskytuje 90denní záruku vrácení peněz. To je další důležitý aspekt nákupu.