Nutrigo Lab Regeneration – regenerace po cvičení. Recenze – složení, účinnost, recenze

Jedná se o moderní řešení, které zlepšuje regeneraci po cvičení. Nutrigo Lab Regeneration je jediný produkt s tak komplexní, přirozenou skladbou. Je určen pro amatéry a osoby profesionálně zapojené do fyzické aktivity.

Nutrigo Lab Regeneration

Přečtěte si více na NutrigoLab.com

Pokud vám záleží na budování impozantní svalové hmoty, na kterou se všichni budou dívat s obdivem, nemůžete po tréninku zanedbat uzdravení. Aby to bylo efektivní, je třeba si zapamatovat několik věcí.

Za prvé, takový odpočinek by měl být součástí vašeho tréninkového procesu. Bez času na regeneraci bude mnohem těžší dosáhnout svého vysněného cíle. Odpočinek po cvičení pomáhá vyhnout se přetrénování a zranění. Poskytuje také „superkompenzaci“. Tělo zvyšuje energetické rezervy z tréninku na trénink.

Regeneration

Vhodnou regenerací se rozumí odpočinek pro tělo a jeho „uklidnění“. Současně roste svalová hmota, což je očekávaný efekt tréninku.

Profesionální sportovci, kulturisté podporují regenerační proces různými řešeními. Jedním z netrpělivějších nedávno zvolených je Nutrigo Lab Regeneration. Po tréninku podporuje celé tělo, včetně svalů.

Co je Nutrigo Lab Regeneration?

Toto je jeden z produktů řady Nutrigo Lab určené pro kulturisty, aktivní milovníky bojových umění, sportovce a lidi, kteří se chtějí postarat o svou fyzickou zdatnost. Je doplněk stravy založený pouze na přírodních ingrediencích. Jsou vybírány tak, aby optimalizovaly regenerační proces po cvičení a vytvářely impozantní svalovou hmotu. Každá ze složek byla podrobena řadě laboratorních testů, které potvrdily její účinnost. Je to také bezpečný produkt, protože tento aspekt je důležitý.

Co je Nutrigo Lab Regeneration

Nutrigo Lab Regeneration má certifikát, který umožňuje jeho prodej v Evropské unii. Je třeba si uvědomit, že EU je v oblasti bezpečnosti spotřebitelů velmi přísná a omezující.

Složení Nutrigo Lab Regeneration

Díky správně vybrané sadě přírodních látek se sportovci touží po tomto doplňku. To vám umožní optimalizovat proces zotavení po tréninku a maximalizovat účinky cvičení.

Složení Nutrigo Lab Regeneration zahrnuje mimo jiné:

  • Syrovátkový proteinový hydrolyzát – Optipep®, – složka, kterou je v soutěži obtížné najít. Díky tomu můžete rychle doplnit nedostatek budování svalové tkáně. Tento hydrolyzát se vyznačuje velmi rychlou absorpcí.
  • L – leucin – Pokud jste aktivní člověk a často cvičíte, tato aminokyselina je pro vás nezbytná! Zvyšuje fyzickou zdatnost. Je to jeden z velmi důležitých prvků zodpovědných za udržování normální hladiny cukru v krvi – pubchem.ncbi.nlm.nih.gov. L-leucin podporuje regeneraci těla po cvičení. Je to složka, kterou naše tělo nemůže produkovat samo. Proto musí být dodán například z laboratoře Nutrigo Lab Regeneration
  • Jiné aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA (L-isoleucin, L-valin) a L-glutamin) – jejich hlavním úkolem v našem těle je především efektivní a rychlá podpora regenerace, zejména po velkém úsilí. Oni jsou také zodpovědní za zvýšení svalové hmoty. Díky nim se školení stává efektivnějším.
  • Extrakt z černého pepře – Piperine, který je již několik let velmi populární mezi lidmi, kteří se potýkají s nadměrným tělesným tukem. Piperin podporuje hubnutí, ale také stabilizuje metabolismus. Díky tomu umožňuje účinné použití přísad dodávaných do těla, včetně přísad z laboratoře Nutrigo Lab Regeneration – https://cs.wikipedia.org/wiki/Pep%C5%99_%C4%8Dern%C3%BD

Složení Nutrigo Lab Regeneration

Úplné složení tohoto dodatku lze zkontrolovat na webových stránkách výrobce. Balení je 600 g. To stačí na 30 porcí.

Jak Nutrigo Lab Regeneration funguje?

Tento produkt je určen profesionálům a amatérům, kteří hledají podporu po tréninku a zároveň maximalizují účinky takového úsilí. V jedné porci Nutrigo Lab Regeneration je sada živin, které se ztratí během intenzivní fyzické aktivity.

Nutrigo Lab Regeneration

  • Poskytuje účinnou regeneraci těla po cvičení
  • Snižuje únavu po tréninku
  • významně zvyšuje syntézu svalových bílkovin
  • co nejlépe využívá tzv. Anabolické okno
  • Přidává energii
  • je efektivní se objeví 30 minut po aplikaci!

Recenze na Nutrigo Lab Regeneration

Přestože se jedná o nový doplněk na trhu, již se mu podařilo získat specializovanou skupinu příznivců. Při prohlížení jakéhokoli internetového fóra pro kulturisty můžete narazit na názory na Nutrigo Lab Regeneration.

„Cvičím trochu a pokud jsem s regenerací po nějakou dobu neměl problémy, bohužel mě v určitém okamžiku začalo rušit přetrénování. No, bohužel sám sebe nepodvedu :). Myslím, myslel jsem si to, protože s Nutrigo Lab Regeneration Zvládám to. Zotavuji se mnohem rychleji i po velmi intenzivním tréninku (a rád se ztratím). Jsem jako mladý Bůh :)“

„Cvičil jsem krátce, ale v podstatě jsem měl od začátku problém se zotavením po cvičení. Obvinil jsem to ze skutečnosti, že jsem předtím nebyl aktivní člověk. Ale tolik mě to trápilo, že jsem se rozhodl Udělejte s tím něco. Nutrigo Lab Regeneration doporučil přítel z tělocvičny. Objednal jsem si, začal používat a jsem opravdu překvapen pozitivními účinky.“

Jak používat Nutrigo Lab Regeneration?

Banálně. Souprava je dodávána s odměrkou. Jedna potřebná část produktu je 20 g. Stačí jej rozpustit ve vodě (200 ml) a je připraven. Doporučuje se pít ihned po tréninku.

Jak používat Nutrigo Lab Regeneration

Nutrigo Lab Regeneration je zcela bezpečná. Má pouze bezpečné složky a byl v tomto ohledu testován. S jeho použitím jsou však spojena určitá omezení. Lidé, kteří jsou alergičtí na jeho složky, musí být opatrní. Období těhotenství a krmení vylučuje použití jakýchkoli doplňků. Měli byste se držet předepsané dávky. Stačí získat uspokojivé výsledky.

Kolik stojí Nutrigo Lab Regeneration a kde si jej objednat?

Cena za jedno balení tohoto doplňku stravy je 110 USD. Na první pohled se cena jeví jako značná, ale její kombinace s konkurenčními produkty tento dojem rozptyluje. Kromě toho můžete za Nutrigo Lab Regeneration zaplatit méně. Lidé mohou využít současnou propagaci na webových stránkách výrobce a získat jeden balíček při objednání 3 zdarma! Toto je povzbudivá nabídka.

Nutrigo Lab Regeneration

Objednejte si nyní na NutrigoLab.com

V současné době lze Nutrigo Lab Regeneration objednat pouze na webových stránkách výrobce. To přináší několik výhod. Původní produkt získáme za výhodnou cenu s expresní přepravou. Kromě toho existuje 90denní záruka vrácení.

Varujeme před mnoha padělky, které zaplavily internet. Existuje značné riziko, že přijdete o své peníze a nedosáhnete očekávaných výsledků.