Nutrigo Lab Strength – přípravek na trénink. Recenze – složení, účinnost, recenze

Toto je inovativní řešení pro ty, kteří chtějí trénovat déle a efektivněji. Doplněk Nutrigo Lab Strength je produkt, který si získává velkou oblibu u profesionálních sportovců a amatérů. Je založen pouze na přírodních složkách.

Nutrigo Lab Strenght

Přečtěte si více na NutrigoLab.com

Proč je důležitá vyšší tělesná účinnost?

Pokud je vaším cílem vybudovat působivou svalovou hmotu, nebo chcete mít plně využité a proškolené tělo, pak si budete brzy muset položit takovou otázku. Pokud jste až dosud byli spíše nepříliš aktivním člověkem a nejste příliš zdravým „vedoucím“ člověkem, pak bude určitě problém se vstupem na školení.

Proč je důležitá vyšší tělesná účinnost

Budete unaveni rychle a výkon během cvičení bude nízký. Regenerace se výrazně prodlouží. Účinky, o kterých jste snili, pravděpodobně nenastanou brzy. To obvykle způsobuje odrazování a návrat na gauč. Existuje několik způsobů, jak zlepšit účinnost vašeho těla. Jedním z nich je Nutrigo Lab Strength. Řešení si vybírají jak profesionálové, tak i amatéři.

Co je Nutrigo Lab Strength?

Je to přírodní doplněk stravy určený pro aktivní lidi, který závisí na budování působivé a poutavé postavy. Nutrigo Lab Strength je produkt, který výrazně „rozšíří“ vaše fyzické schopnosti. Prodlužuje trénink, a tak urychluje a zvyšuje účinky.

Co je Nutrigo Lab Strength

Jedná se o doplněk stravy, který se při cvičení stará nejen o fyzickou zdatnost, ale také o duševní formu. Obsahuje také přísady, které zlepšují budování svalů.

Síla produktu Nutrigo Lab Strength

Tento produkt je založen pouze na přírodních surovinách. Neobsahuje žádné škodlivé „chemie“ ani zakázané látky. Nutrigo Lab Strength byla vytvořena na základě velmi důkladného výzkumu a četných testů s tím souvisejících. Jsou to přísady se silným a osvědčeným působením. Je jich 18 a společně vytvářejí optimální řešení.

Nutrigo Lab Strength se skládá ze tří složitých složek. Silný VASKULÁRNÍ Booster je zodpovědný za účinek svalové pumpy. Také zvyšuje sílu a vytrvalost během tréninku. Komplex stimulačních a adaptogenních směsí NEURO je zodpovědný za duševní stav, motivaci a vysokou koncentraci. To jsou nesmírně důležité otázky během školení. Bez motivace možná nebudete schopni dosáhnout uspokojivých výsledků.

CREATINE Cellular Energy Complex se nachází také v laboratoři Nutrigo Lab Strength. Dvě odrůdy kreatinu zodpovědné za maximální výkon během tréninku. Ovlivňují také rychlost růstu svalů

Složení síly laboratoří Nutrigo:

 • Citrullin malát – Je zodpovědný za svalovou pumpu. Je to složka, která zvyšuje tělesnou kapacitu během cvičení – https://examine.com/supplements/citrulline/.
 • Kreatin malát a kreatin hydrochlorid – dvě složky pro maximální nárůst svalové hmoty. Jedná se o pečlivě vybrané formy kreatinu, které dodatečně urychlují účinnou regeneraci těla po fyzické námaze.
 • L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG 2:1) – další složka v laboratoři Nutrigo Lab Strength, která zvyšuje svalovou pumpu. Tento produkt podporuje rychlou konstrukci působivých svalů. Zvyšuje výkon během tréninku.
 • Extrakt z kořenů horských růží – podporuje duševní stav těla. Je zodpovědný za stabilní náladu a chrání před stresem (nadbytek kortizolu). Rovněž snižuje únavu po fyzické aktivitě – wikipedia.org.
 • Piperin a kapsaicin – Obě složky mají vliv na metabolismus. Kromě toho podporují pohodu. Jejich nejdůležitější vlastností je však optimalizace absorpce všech složek Nutrigo Lab Strength. Tím se maximalizuje účinnost – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29625099.

regeneration supplement

Úplné složení tohoto dodatku je k dispozici na oficiálních webových stránkách výrobce. To je velmi zajímavé a poučné čtení. Řada Nutrigo Lab Strength je rozmanitá, ale vytváří sadu doplňkových ingrediencí.

Recenze na Nutrigo Lab Strength

Internetová fóra pro kulturisty a aktivní lidi jsou plné názorů na doplňky stravy pro budování svalové hmoty. V případě Nutrigo Lab Strength je ohromný počet recenzí pozitivní.

„Cvičím bojová umění a potřeboval jsem něco, co by zvýšilo mou sílu. Slyšel jsem o Nutrigo Lab Strength od kamaráda, který je spokojený se samotným výsledkem. Pro mě je jeden a půl měchů dobrý. Také jsem si všiml snadnosti, s jakou čelím dalším výzvám v oblasti cvičení.“

„Nebudu lhát – před několika měsíci byla mojí hlavní fyzickou aktivitou procházka mezi lednicí a notebookem. Nakonec jsem se však rozhodl to změnit. Došlo ke zdravé stravě a cvičení tak, aby se postava stala méně oválnou:)“

„Nejsem profesionál, ale také jsem začal. Potřeboval jsem něco, co by posílilo mé efekty, ale také mi umožnilo odpočinek po tréninku efektivněji. Nutrigo Lab Strength byla první rána a hned 🙂 Doporučuji je to pro amatéry, jako jsem já.“

Jak funguje Nutrigo Lab Strength?

 • Účinně zvyšuje účinnost těla při fyzické aktivitě
 • Podporuje svaly při zvýšeném úsilí
 • Podporuje metabolismus uhlohydrátů a lipidů
 • Zvyšuje svalovou pumpu
 • Zvýšit počet opakování
 • Chrání tělo před stresem v souvislosti s fyzickou námahou
 • Podporuje regeneraci těla
 • Snižuje únavu a únavu

Kolik stojí Nutrigo Lab Strength a kde jej lze koupit?

Zaprvé, další velmi důležitá věc je bezpečnost. produkty s podobnou (ale ne tak rozsáhlou) akcí, ale s nebezpečnými složkami, jsou k dispozici na internetu.

Nutrigo Lab Strength je přirozené řešení. Je to bezpečné a bez vedlejších účinků. Obsahuje přísady, které byly opakovaně testovány. Tento produkt má navíc bezpečnostní certifikát, který umožňuje jeho prodej v Evropské unii. A pravidla jsou velmi restriktivní. Nemělo by se však brát, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Neměl by se také kombinovat s nápoji obsahujícími kofein.

Nutrigo Lab Strenght

Objednejte si nyní na NutrigoLab.com

V tuto chvíli je nejlepší koupit Nutrigo Lab Strength přímo od výrobce. Tím zajistíte, že obdržíte originální produkt za dobrou cenu. Posledně jmenovaný je navíc často zdůrazňován výhoda tohoto produktu ve srovnání s jinými řešeními. Výběr a nákup na webových stránkách výrobce je zárukou. Síť je bohužel plná podezřelých aukcí a akcí „xxx sale“. V současné době není tento produkt v obchodech k dispozici.

Posledním aspektem přezkumu Nutrigo Lab Strength je způsob, jakým se používá. Tenhle je docela jednoduchý. Součástí sady je speciální odměrka. K tomu potřebujeme sklenici vody. V něm rozpustíme dvě značky produktu. Tímto způsobem získáme velmi chutný, energizující nápoj. Pijeme to před tréninkem (až o několik minut dříve).