Přirozené způsoby boje proti akné – recenze

Je jich mnoho a v této džungli se můžete ztratit. Tato recenze obsahuje účinné přírodní způsoby boje proti akné. Jsou také bezpečné, a proto stojí za to zdůraznit.

Podívejte se na doplněk proti akné!

Jaké jsou přirozené způsoby boje proti akné?

Toto je několik skupin řešení, která by se měla při řešení této nemoci zvážit. Byl to typický problém pro lidi po třicítce. Stále více lidí ve dvaceti letech však trpí akné. Hlavní řešení užitečná v boji proti akné jsou dieta a životní styl. To jsou také některé domácí metody (masky, slupky) ovlivňující stav kůže. Tam jsou samozřejmě řešení pro pupínky. Přírodní léčba akné také zahrnuje produkty na bázi bylinných výtažků. Pracují na příčinách tohoto onemocnění. Nejde jen o „uzdravení“ problému, ale pouze o zásah do symptomů.

Jaké jsou přirozené způsoby boje proti akné

Anti-akné stravy – jak by to mělo vypadat?

V tomto případě jsou pravidla velmi jednoduchá. Menu musí být zdravé, tj. Bez škodlivých produktů z hlediska správného fungování těla. Mluvíme zde nejen o zpracovaných potravinách (Fast Food, jídla „za pět minut“), ale také o mastných masech. Nabídka by měla být z velké části založena na luštěninách, zelenině, rybách a drůbeži.

Samostatným problémem jsou produkty, které mohou zesílit akné nebo vytvořit podmínky vedoucí k rozvoji tohoto onemocnění. Druhá skupina zahrnuje například kořeněné koření. Mohou zvýšit práci mazových žláz. Důsledkem bude jejich ucpání a vzhled pupínků. Ve skupině produktů přímo ovlivňujících závažnost akné se obvykle zmiňuje mléko, čokoláda a nezdravé svačiny. Nemůžete zapomenout na cukr a bílou mouku. Je však třeba si uvědomit, že vždy takto nefungují vždy. [1]

Domácí masky na akné

Jedná se o velmi rozsáhlou skupinu řešení, která se obvykle připravují poměrně jednoduše a levně.

Domácí masky na akné

Tato domácí léčba přírodního akné se zaměřuje na příznaky problému. Umožní vám zbavit se pupínků, sníží mazání pokožky, ale nezasáhne příčinu. S tímto se vypořádají konkrétní výrobky na akné.

 • Jahody – jedná se o sezónní způsob, ale v létě se vyplatí jej používat. Jen rozdrťte jahody a naneste na kůži. Odkud pocházela myšlenka použít tyto plody pro pupínky? Obsahují salicyláty, což jsou chemikálie používané v akné masti.
 • Česnek – jedna poznámka. Seznam obsahuje zabezpečené metody, ale existují výjimky, které mohou pro některé lidi způsobit problém. Použití česneku na kůži, kde se nachází pupínek, zmenšuje jeho velikost. Bohužel to může způsobit pálení nebo dokonce dočasné zarudnutí. Je lepší předem zkontrolovat česnek na kůži vašich rukou.
 • Rajčata – další levný a přirozený způsob, jak se vypořádat s akné. Snadná maska ​​může být vyrobena z rajčat. Prostě je rozmačkejte. Obsahují hodně lykopenu. To je základní složkou pokožky. Můžete zlepšit jeho stav a vzhled.
 • Zlato – často se uvádí jako řešení podporující hydrataci pokožky. A to bude také užitečné v souvislosti s bojováním pupínků. Nejdůležitější vlastností medu jsou však jeho antibakteriální vlastnosti. To vám umožní zbavit se problému, což velmi silně přispívá k závažnosti změn akné. Med je obvykle jednou ze složek v domácích akné maskách. Obvykle se mísí s olivovým olejem a žloutkem.

Samostatnou skupinou takových domácích prostředků jsou bylinné masky. Klobásy se také připravují z rostlin, které působí na pokožku z vnějšku. V boji o zdravou a krásnou pleť se používá maceška polní, kopřiva a přeslička. Čekanka se také často doporučuje. Nelze zmínit heřmánku. Pomáhá nejen u pupínků. Tato rostlina má velmi pozitivní vliv na stav pokožky. Hydratuje pokožku a zároveň chrání před podrážděním. Heřmánek je také skvělý jako přirozený způsob, jak podpořit hojení ran.

Na co se zaměřit při boji s pupínky?

Strava byla zmíněna, ale to není jediná důležitá záležitost. Pokud bojujete s akné, budete muset změnit péči o pleť. Nejsou to jen domácí masky popsané výše. První věcí je vybrat ten správný (nedráždivý) čisticí prostředek na obličej. Nejlepší je, že jsou založeny na přírodních ingrediencích. Pokud navíc obsahují byliny, které pomáhají v boji proti pupínkům, je to ještě lepší. Může to být například měsíček nebo tříbarevná fialová.

Velmi důležitým prvkem je peeling, tj. odstraňování odumřelé kůže. Mělo by to být pravidelné, ale také ne příliš časté. U akné kůže je lepší se vyhnout silným exfoliačním přípravkům. Peeling si můžete připravit doma. Zde lze použít ovesné vločky nebo kávové moučky.

Na co se zaměřit při boji s pupínky?

Dalším důležitým aspektem je správná hydratace kůže. Za žádných okolností nemůže být příliš vysušen. Ačkoli to vypadá jako dobré řešení, protože pupínky ve skutečnosti po nějakou dobu zmizí. Bohužel se brzy a intenzivněji vrátí. Je nutné dbát na vhodnou hydrataci zejména v zimě, kdy obvykle byty přehříváme.

Pokud však v létě bojujeme s akné, musíme se vyhnout nadměrnému vystavení kůže slunci. Pomáhá také na pupínky jen zdánlivě.

Akné produkt – který z nich byste si měli vybrat?

Mnoho lidí na Facebooku a diskusních fórech hledá pomoc a položí takovou otázku. Odpověď je složitá. První věc je složení produktu. Ty přírodní jsou rozhodně lepší. Ale v této skupině stojí za to pečlivě prozkoumat ingredience a ujistit se, že jejich působení bylo potvrzeno i vědeckým výzkumem.

Akné produkt

Druhým, velmi důležitým tématem je bezpečnost používání a to, zda tento produkt má nějaké vedlejší účinky. Bohužel existuje určitá skupina produktů proti akné, které jim mohou způsobit. Takový produkt by měl přímo působit na příčiny akné. Příznaky zmizí, když je produkt použit.

Všechny výše uvedené požadavky jsou splněny v současné době preferovanou přírodní léčbou akné – Nonacne. Je založen pouze na složkách prokázaných opakovanými testy. Patří mezi ně Sarsaparilla (antibakteriální účinek) a jetel červený (především omezuje tvorbu mazu, tj. mastnou pleť). Tento produkt je zcela bezpečný bez jakýchkoli vedlejších účinků. Více informací naleznete na webových stránkách výrobce.

Jaké jsou výhody výběru Nonacne:

 • Boj proti všem příčinám akné
 • Čistější a zdravější pleť
 • Regulace mazových žláz
 • Už žádné pupínky!
 • Zlepšení stavu pokožky
 • Bezpečí

nonacne

Přečtěte si více na Nonacne.com


 1. Medically reviewed by Natalie Butler, RD, LD on February 29, 2016 — Written by Erica Cirino, Anti-Acne Diet