Problémy s mužskou potencí. Příčiny a řešení

Úplná statistika mužů trpících sníženým libidem je stále neznámá. Pánové trpí „v tichu“ s pocitem hanby. Problémy s mužskou potencí mohou být způsobeny mnoha důvody. Naštěstí je lze vyřešit.

Podívejte se na nejlepší mužský libido doplněk!

Nejčastější příčiny krize mužské potence

Existují důvody, které nemůžeme ovládat. Věk má velký význam z hlediska mužských sexuálních možností. Nějak to můžete „podvádět“.

Existuje však několik důvodů, které mohou pánové ovlivnit. Často jsou sami zodpovědní za snížené libido. Jedním z takových faktorů je nezdravá strava. Je to menu, které je založeno na produktech škodlivých pro zdraví (mastné a těžko stravitelné). To však není jediná možnost.

Příčiny problémů s mužským libidem:

 • Neúplná strava (bez nezbytných prvků a vitamínů pro účinnost)
 • Žádná fyzická aktivita
 • Obezita
 • Nadměrný stres
 • Některé nemoci (diabetes, deprese atd.)
 • Alkohol a další drogy
 • Problémy se vztahem
 • Nedostatek uspokojivého sexuálního života

Nejčastější příčiny krize mužské potence

To jsou důvody, které mohou způsobit dočasné a dlouhodobé problémy s erekcí. Kde hledat řešení? Existuje několik možností.

Potence problémy a změna stravy

Toto je jedno z nejčastěji doporučovaných řešení. A v podstatě první věc, kterou musíte udělat, když se objeví problémy s lůžkem. O čem to je? Jak již bylo uvedeno v nabídce, musíte snížit na mastné produkty. Jídelní lístek by měl být zdravý a měl by být založen převážně na zelenině, libovém masu, rybách a luštěninách. Jinými slovy: jsou zapotřebí zdravé tuky, bílkoviny a komplexní uhlohydráty.

Kromě toho stojí za to zahrnout do denního menu sadu minerálů a vitamínů důležitých pro mužské tělo. Patří sem například selen a zinek. Ta se nachází mimo jiné v mořských plodech a pohanky. Vitaminy skupiny B jsou také velmi důležité. Mají významný vliv na nervový systém. Zlepšují pohodu a snižují stres. Jedná se o velmi důležitý aspekt z hlediska sexuálního zdraví. [1]

Potence problémy a změna stravy

Vitamin C je důležitý při vytváření stravy na podporu libida mužů. Za prvé, záleží na stavu těla. Posiluje imunitu, což mimo jiné znamená méně nemocí. A to má přímý dopad na sexuální zdraví. Poskytování vitaminu C je velmi snadné. Máme opravdu velký výběr potravinářských výrobků, ve kterých se nachází. Patří mezi ně červená a oranžová zelenina. Kyselina askorbová je přítomna v řadě druhů ovoce.

Samozřejmě nemůžete zapomenout na afrodiziakum. Je jich mnoho a každý si najde něco pro sebe. Kromě zmíněných mořských plodů tato skupina zahrnuje také čokoládu, koření, ananas, jahody a červené víno. Ten samozřejmě v rozumných množstvích, a ne nutně pravidelně. Alkohol dodávaný tímto způsobem způsobuje více škody než užitku.

Přesun před televizi (obrazovku notebooku)

Nemusíte se hned rozhodnout, že se budete vražedného triatlonu zúčastnit. Nedostatek jakékoli fyzické aktivity (větší než každodenní chod do práce az práce) je však velkým problémem pro tělo i pro aspekty související s libidem.

Pravidelný pohyb podporuje pohodu. To vám umožní přesunout spektrum každodenních problémů a stresu. Je to také záchrana mužské energie. Jakou činnost byste si měli vybrat? Zde jsou pravidla docela jednoduchá. Nejprve je přizpůsobte svým schopnostem (včetně kondice). Pokud k této záležitosti přistoupíte příliš ambiciózně, riskujete maximálně zranění. Pro začátečníky je vše, co potřebujete, běh nebo jízda na kole. Bude čas na tělocvičnu. Druhým pravidlem je pravidelnost a související regenerační doba těla. Ta je prostě nezbytná.

Byliny podporující mužskou potenci

Jsou velmi populární a dychtivě využívaní výrobci zvedajícími mužské libido. Za prvé, lékořice, tfe rostlina, kterou velká část lidí spojuje pouze se specifickými sladkostmi. Má však skryté vlastnosti, které podporují problémy s erekcí. Lékořice obsahuje mnoho cenných minerálů a vitamínů důležitých pro mužské tělo.

Byliny podporující mužskou potenci

Kořen Maca je nepochybně jedním z nejpopulárnějších řešení v přírodní medicíně. Z mužského hlediska je to neocenitelná rostlina. Komplexně podporuje účinnost a spokojenost se sexuálním životem. To vám umožní přistupovat k výzvě přirozeným způsobem. Silný kořenový extrakt Maca se nachází v nejoblíbenějším zesilovači erekce – Eron Plus. Jeho úplné složení lze zkontrolovat na webových stránkách výrobce. [2]

Výhody volby Eron Plus:

 • Plná spokojenost ze sexuálního života
 • Konec chronických problémů s erekcí
 • Zvýšené libido
 • Více energie a radosti v každodenním životě
 • Dávka vitamínů a minerálů nezbytná pro muže
 • Stimulace a úplná erekce – větší a dlouhotrvající připravenost k pohlavnímu styku

eron plus

Přečtěte si více na EronPlus.com

Další rostlinou, která se obvykle zmiňuje v souvislosti s bojem o mužskou potenci, je pískavice (výtažek z ní se nachází také v Eron Plus). Je to velmi dobrý zdroj dvou prvků důležitých pro muže a jejich libido. Je to železo a selen.

Seznam bylin pro mužskou energii bez kořene ženšenu by byl neúplný. Jedná se o stejně oblíbenou bylinu používanou v přírodní medicíně. Nejenže účinně podporuje mužskou erekci a podporuje libido, ale také má obrovský dopad na náladu. Často se zmiňuje v souvislosti s bojem proti nadměrnému stresu. Kořen ženšenu je také denní dávka energie.

Poslední rostlinou podporující mužskou potenci, kterou určitě stojí za zmínku, je Lovage. Je to afrodiziakum, které lze úspěšně použít v každodenní stravě. Lovage rozšiřuje krevní cévy. Nejde jen o silnější erekci, ale o větší sexuální zážitek.

Výrobky pro problémy s potencí – co používat?

Nelze popřít, že se jedná o populární způsob řešení problémů s erekcí. Po léta dominoval na trhu jeden produkt – známé „modré“ tablety. Pak se začaly objevovat další produkty. Volba je velká. Pokud však potřebujete takovou pomoc, musíte mít na paměti několik věcí.

Za prvé, jak se vyhnout produktům (zakoupeným někde na internetu) s nelegálními ingrediencemi. Toto není přímá cesta k úspěšnému sexuálnímu životu, ale k vážným zdravotním problémům.

Výrobky pro problémy s potencí

Druhým pravidlem, které je třeba dodržovat, je bezpečnost používání. Kromě toho, že takové pilulky pro mužskou erekci nesmí obsahovat škodlivé složky, musí být bez vedlejších účinků. To je případ Eron Plus, který je jedním z produktů zvyšujících mužské libido se zvláštním bezpečnostním certifikátem.

Druh přísad je samostatný problém. Existují příznivci přípravků založených na tzv. chemii. Existují také muži, kteří volí přírodní ingredience. Klíčem by měla být především účinnost a vlastnosti látek obsažených ve výrobku.

Ať už si vyberete cokoli, měli byste si také pamatovat na bezpečné používání. Pokud balení obsahuje informace o denní dávce ve formě jedné tobolky nebo tablety, musíte se toho držet.


 1. Medically reviewed by Natalie Olsen, R.D., L.D., ACSM EP-C on August 15, 2018 — Written by Danielle Dresden, Foods to eat for better sex
 2. Kotta S, Ansari SH, Ali J. Exploring scientifically proven herbal aphrodisiacs. Pharmacogn Rev. 2013;7(13):1–10. doi:10.4103/0973-7847.112832