Revamin Lash – co to je a jak to funguje?

Krásné, dlouhé a husté řasy jsou zdrojem závisti mezi ženami, protože od prvního pohledu přitahují pozornost žen i mužů. Mnoho z nás se ptá, proč mám tenké a řídké řasy. Existuje mnoho faktorů, které k tomuto stavu přispívají. Patří mezi ně nepříznivé povětrnostní podmínky, silné líčení nebo nalepování umělých řas. Odborníci poukazují na to, že také tření očí, stejně jako nesprávná hygiena obličeje mají určitý vliv na vzhled našich řas, což se projevuje nadměrným úbytkem řas a jejich výrazným oslabením. Abychom takové situaci předešli, je nutné řasy pravidelně hydratovat a vyživovat. Na pomoc vám přichází Revamin Lash kondicionér, který díky správně vyvinutému složení – bohatému a přírodnímu složení, pomáhá dosáhnout efektu delších a hustších řas.

revamin lash

Co je Revamin Lash? Jedná se o kondicionér na řasy, který proniká hluboko do chloupků, díky čemuž jsou řasy silnější, delší a odolnější proti vypadávání. Díky velkému úsilí odborníků bylo vytvořeno sérum Revamin Lash, které již od prvního použití účinně zlepšuje stav vlasů. Již po několika týdnech pravidelného používání budou vaše řasy silné, hustší a delší a míra jejich vypadávání se výrazně sníží. Za zmínku stojí také to, že nádobka má praktický aplikátor, který umožňuje přesnou aplikaci séra u báze řas, díky čemuž není samotná aplikace přípravku zásadním problémem.

Účinné látky obsažené v séru zajišťují velkolepé působení, které:

 • stimuluje růst nových řas,
 • snižuje vypadávání řas a zlepšuje jejich hustotu,
 • posiluje cibulky, takže řasy jsou pružné a méně náchylné k lámání,
 • hydratuje a zvyšuje pružnost,
 • poskytuje silnější a hustší vlasy,
 • vyživuje pokožku.

Revamin Lash – složení

Sérum Revamin Lash bylo vyvinuto na základě vybraných složek, čímž se odlišuje od ostatních přípravků na řasy. Právě vhodná kombinace složek umožňuje zajistit správnou hydrataci a zlepšení stavu řas. Revamin Lash kondicionér ve svém složení obsahuje mnoho složek, mezi nimiž si zaslouží zvláštní zmínku tyto složky

 • biotin – posiluje řasy, zlepšuje jejich strukturu a viditelně je zahušťuje, je cenným zdrojem síry potřebné k tvorbě keratinu, čímž účinně brání vypadávání chloupků, navíc stimuluje růst řas a zlepšuje jejich hustotu
 • kofein – zlepšuje mikrocirkulaci a prodlužuje cyklus růstové fáze vlasů, stejně jako vyživuje vlasové folikuly, podporuje růst vlasů, vykazuje antioxidační vlastnosti, stejně jako snižuje výskyt tmavých kruhů pod očima, kofein stimuluje vlasové cibulky, okysličuje je a vyživuje je
 • zinek PCA – zlepšuje strukturu vlasů, posiluje řasy, urychluje jejich růst, chrání před volnými radikály
 • arginin- sloučenina obsažená v proteinech vlasových folikulů, která hydratuje pokožku a vlasy, snižuje podráždění, zvyšuje syntézu kolagenu, posiluje lipidovou bariéru pokožky, má také antioxidační účinek
 • panthenol – zlepšuje hladkost vlasů, silně hydratuje, obnovuje strukturu vlasů, zklidňuje podráždění a snižuje záněty
 • glycerin- regeneruje řasy, chrání před škodlivými vnějšími vlivy, vyživuje řasy
 • hyaluronát sodný- zlepšuje stav řas, hydratuje je, posiluje cibulky snižující lámavost řas, zajišťuje pružnost řas, hydratuje kožní tkáň u báze, díky čemuž se zlepšuje pružnost a napětí pokožky víček
 • močovina – zlepšuje ochranné funkce kožní bariéry, přirozeně hydratuje řasy, pomáhá udržovat řasy v dobré kondici, zvyšuje pružnost vlasů.

Složení složek séra Revamin Lash je unikátní kombinací osvědčených látek, přírodních extraktů, vitamínů a minerálů, což umožňuje:

 • Urychlení růstu řas,
 • posílení struktury vlasů,
 • Výrazné zhuštění a prodloužení řas,
 • hydrataci a zlepšení jejich vzhledu.

Revamin Lash – pro koho je určen

Kondicionér Revamin Lash byl vytvořen pro ženy, které chtějí zlepšit vzhled svých řas. Bylo prokázáno, že systematická aplikace séra má přímý vliv na zlepšení stavu řas. Již několik týdnů pravidelné aplikace kondicionéru Revamin Lash zajistí vzhled přirozeně dlouhých a hustých řas.

Revamin Lash – jak používat

Výrobce séra Revamin Lash zdůrazňuje, že přípravek je třeba aplikovat pravidelně po dobu nejméně 3 týdnů, protože jen tak můžeme počítat s uspokojivými účinky. Doporučuje se aplikovat kondicionér i po dobu 3 měsíců, což je kompletní léčba a která zajišťuje fenomenální zhuštění a prodloužení řas.

Přípravek by se měl nanášet na čistou a osušenou pokožku. Důležité je, aby u báze řas nezůstaly zbytky make-upu. Dalším krokem je nanesení tenké vrstvy kondicionéru, aby se nedostal do oka. Neexistují žádné kontraindikace pro aplikaci séra ráno i večer. Je však lepší aplikovat jej před spaním, protože přípravek se musí nanášet na čistou pleť a na sérum nelze nanášet make-up. Navíc v noci bude mít látka šanci lépe proniknout do oblasti kolem kořínků řas a stimulovat jejich růst. Obecně by aplikace přípravku Revamin Lash conditioner neměla být problémem, protože se používá jako tužka na oči. Naneste malé množství séra ke kořeni řas (na linii řas). Po dosažení efektu zhuštěných, prodloužených a viditelně zahuštěných řas výrobce doporučuje používat dávku, která efekt udržuje – aplikace 2-3krát týdně.

Revamin Lash – kde a za jakou cenu

Sérum Revamin Lash je na oficiálních stránkách výrobce dostupné v několika cenových variantách, díky kterým si každý jistě najde řešení splňující jeho očekávání. Navíc výběrem balení obsahujícího větší množství séra získáme velmi atraktivní slevu. Základní balení je vynikajícím řešením pro lidi, kteří se chtějí s produktem seznámit, a optimálním balíčkem pro ty, kteří jsou odhodláni zahájit léčbu. Záleží jen na vás, pro které řešení se rozhodnete:

 • Základní balíček – jedno balení přípravku, které vystačí na 3 měsíce léčby za cenu 59,00 €,
 • standardní balení – 2 lahvičky séra poskytující možnost každodenního užívání po dobu půl roku, cena jednoho balení je 49,00 € (10% sleva),
 • optimální balíček – 3 lahvičky séra pro až 9 měsíců užívání, cena jedné lahvičky klesá o 20 % – na 39,00 €.

Revamin Lash kondicionér bohužel není k dostání v kamenných prodejnách. Lze jej zakoupit pouze na webových stránkách výrobce. Má to však své výhody, protože stacionární obchody nám nezaručí tak atraktivní cenové balíčky. Právě internetový prodej nám dává možnost vybrat si sadu 2 nebo 3 kusů séra na řasy s cenou o 10 nebo dokonce 20 % nižší. Navíc volbou této formy nákupu máme zaručeno, že obdržíme osvědčený, testovaný a zcela bezpečný výrobek. Je třeba mít na paměti, že volbou jiného zdroje sér online můžeme narazit na výrobek, který je klamavě podobný a nemusí mít stejné vlastnosti.

Revamin Lash – shrnutí

Sérum Revamin Lash je u zákazníků velmi oblíbené díky svým fantastickým vlastnostem, které jsou patrné již po několika týdnech. Po absolvování 3měsíční kúry stačí dvakrát týdně nanést připomínací vrstvu, díky které efekt hustých, dlouhých a zahuštěných řas vydrží mnohem déle. Výběr pouze přírodních složek pozitivně ovlivňuje stav řas a zajišťuje vysokou míru bezpečnosti, aniž by způsoboval vedlejší účinky v podobě podráždění.

Systematické používání séra Revamin Lash je důležité, protože každodenní aplikace zaručuje udržení správného stavu víček a pokožky vlasů. To vede k zajištění regenerace pokožky, posílení řas a stimulaci růstu chloupků, díky čemuž se řasy stávají přirozeně dlouhými a hustými. Výrobce zaručuje, že složky použité při vývoji přípravku Revamin Lash pomáhají dosáhnout maximálních prodlužujících účinků a zároveň snižují riziko vedlejších účinků na minimum.