Zeštíhlující byliny, které stojí za to vyzkoušet

Pokud se chceme rychle zbavit nadměrných kilo, sáhněte po hubnutí bylin, které vám to usnadní. Existuje spousta bylin, které se doporučují. Mají také mnoho zajímavých dalších vlastností.

Podívejte se na nejlepší hubnutí doplněk!

Hubnutí a byliny – existují nějaké pochybnosti?

Obecně se obvykle zdůrazňuje, že jsou bezpečné a bez vedlejších účinků. Není tomu tak vždy a stojí za to si toho být vědoma. Tyto byliny používejte opatrně při hubnutí. Užitečné budou znalosti jednotlivých rostlin. Mnoho z nich nemá žádné vedlejší účinky. To však neznamená, že mohou být použity „nekriticky“. Pokud je podána konkrétní dávka, neměla by být překročena.

Hubnutí a byliny

Dalším problémem je jejich použití během těhotenství. Lékaři a odborníci zcela jasně naznačují, že byste v tuto chvíli neměli zhubnout a používat byliny. Během kojení jsou také zakázány. Kromě toho není vhodné používat děti.

Hubnutí – byliny, které podporují tento proces

Jak již bylo zmíněno, pracují na různých aspektech procesu hubnutí. Některé rostliny přímo zasáhly nahromaděné tukové tkáně, což podporuje jeho proces spalování. Existují rostliny, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla. To rozhodně usnadňuje proces hubnutí. Ještě další urychlují metabolismus. Existují také ty, které pracují na několika úrovních. Podporují hubnutí komplexním způsobem.

1. Máta peprná

Máta peprnáTato rostlina je známa především svým uklidňujícím účinkem, který zabraňuje přejídání. Ve skutečnosti se nejčastěji používá tímto způsobem. Jak podporuje máta peprná hubnutí? Tato bylina podporuje metabolismus. To vám umožní zefektivnit celý proces.

2. Lovage

LovageJe to další rostlina spojená s hubnutím. Tato bylina je známa především jako velmi silná afrodiziakum. Lovage také pomáhá v boji proti „pneumatice“ a má pozitivní vliv na činnost celého zažívacího systému. Se zvláštním důrazem na střeva, mimo jiné, zabraňuje nadměrnému kvašení ve střevech. Je také důležité vědět, že láska zbavuje žaludeční problémy, jako je nadýmání.

3. Tříbarevná fialová

Tříbarevná fialováBylina, která podporuje hubnutí na úrovni spojené s přítomností toxinů v těle. Tyto toxiny nejen negativně ovlivňují fungování, ale také velmi ztěžují hubnutí. Tříbarevná fialová má diuretický účinek. účinně podporuje detoxikaci těla. Proto bude užitečné při spalování tuků.

4. Zelený ječmen

Zelený ječmenJe to hit pro lidi, kteří hubnou. Zelený ječmen je bohatý na minerály a vitamíny. Proto jeho mnoho vlastností. Tato rostlina mimo jiné urychluje proces spalování tuků. Zelený ječmen podporuje detoxikaci a používá se také jako řešení pro celulitidu. Na trhu existuje mnoho produktů se zeleným ječmenem. Při výběru musíte zvážit koncentraci hlavní složky. Čím větší, tím lepší efekty. V tomto okamžiku se může Green Barley Plus chlubit nejvyšší koncentrací. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách výrobce. [1]

5. Pampeliška

PampeliškaJe to další bylina v této kombinaci, která na první pohled nemá nic společného s hubnutím. To však není pravda. Ve skutečnosti se pampeliška někdy používá především jako lék. To bylo známé jako přírodní medicína po celá staletí. Je to způsob, jak posílit imunitu, ale také u kožních onemocnění. V boji proti nadměrným kilogramům jsou jeho nejdůležitějšími vlastnostmi podpora trávení a snížení chuti k jídlu. Je pozoruhodné, že je používán lidmi bojujícími s celulitidou.

6. Řebříček

ŘebříčekAkce této rostliny se zaměřuje především na zvýšení sekrece trávicích šťáv. Tímto způsobem bylina podporuje hubnutí. Mimochodem, řebříček zvyšuje účinnost vstřebávání jednotlivých minerálů a vitamínů z jídla. To je neocenitelná vlastnost, nejen na stravě. V souvislosti s řebříčkem stojí za to upozornit na bezpečnostní otázky. Je to rostlina, která, bohužel, může být hůře snášena citlivými osobami. Výsledkem je obvykle kožní vyrážka.

7. Šalvěj

ŠalvějPoužívá se jako koření. Šalvěj je také součástí mnoha kosmetických přípravků (především péče o pleť). Používá se pro akné a ekzémy. Je to přirozený způsob, jak zmírnit nepohodlí při menopauze. Tato bylina podporuje hubnutí. Jak? Reguluje funkci střev. A zvyšuje sekreci žaludečních šťáv.

8. Přeslička

PřesličkaJe to rostlina, která je zodpovědná za spalování tuků. Proto je součástí bylin, které podporují hubnutí. Má také nějaký močopudný účinek. Tímto způsobem podporuje odstraňování toxinů z těla. Největší přeslička je samozřejmě známá svým pozitivním účinkem na stav účesu. Důvodem je přítomnost siliky. Tato rostlina má díky svému obsahu antireumatický účinek i antibakteriální a antivirové vlastnosti. [2]

9. Černý pepř

Černý pepřJde o piperin, který obsahuje. Funguje to na několika úrovních. Za prvé, urychluje spalování tuků, ale také omezuje chuť k jídlu. Není nutné nikoho přesvědčovat o tom, že je účinný při hubnutí. Díky obsahu piperinu černý pepř také zachycuje glukózu ve svalech. To vám umožní zvýšit energetickou účinnost na úkor lipogeneze.

Dietní pilulky s přírodním složením – stojí za to je používat?

Taková otázka se objevuje na internetových fórech „Zdraví a krása“ velmi často. Odpověď zní následovně. Základem účinného hubnutí jsou změny stravovacích návyků a větší pohyb. Výrobky jsou nosným prvkem. I když celý proces má jít rychleji.

Dietní pilulky s přírodním složením jsou rozhodně lepší volbou než výrobky založené na „chemii“, zejména ty, které jsou pro zdraví zakázané a nebezpečné. Tyto produkty se obvykle nakupují nelegálně.

Dietní pilulky s přírodním složením

Hubnutí doplňky založené na přírodních ingrediencích jsou prostě bezpečnější. Je třeba věnovat pozornost těm, kteří mají zvláštní bezpečnostní certifikáty. Jedná se o další signál, který při správném použití předchází problémům.

Piperinox je v současné době nejčastěji zvoleným produktem podporujícím hubnutí se zcela přirozeným složením. Obsahuje zmíněné Piperine – zde v edici „Bio“. Ještě účinněji plní své hlavní úkoly. Piperinox má až 7 ingrediencí. Úplné složení najdete na oficiálních webových stránkách výrobce.

Výhody volby Piperinox:

  • Účinné spalování tuků
  • Zrychlení metabolismu
  • Velký úbytek na váze
  • Omezení při občerstvování
  • Aktivace redukce hmotnosti a údržba nové, nižší váhy
  • Lepší vstřebávání vitamínů a minerálů

piperinox

Přečtěte si více na Piperinox.com


  1. Zeng Y, Pu X, Yang J, et al. Preventive and Therapeutic Role of Functional Ingredients of Barley Grass for Chronic Diseases in Human Beings. Oxid Med Cell Longev. 2018;2018:3232080. Published 2018 Apr 4. doi:10.1155/2018/3232080
  2. The Health Benefits of Horsetail, By Sherry Christiansen, Updated on September 03, 2019