Zinamax – co to je a jak funguje?

Zinamax je vícesložkový přípravek, který se používá při léčbě kožních problémů. Vysloužil si chválu spokojených spotřebitelů po celém světě. Dokonale funguje v boji proti problémům, jako jsou pupínky, černé tečky, akné, nadměrný maz nebo různé typy zánětů. Z naší strany je nutné pouze pravidelné používání přípravku Zinamax, protože pravidelná aplikace zajistí, že dosáhneme očekávaných výsledků. Spokojení spotřebitelé uvádějí výhody používání Zinamax, mezi nimiž můžeme rozlišovat:

 • zlepšení struktury a vzhledu pokožky,
 • čištění pleti,
 • zmírnění zánětů,
 • hloubkovou hydrataci pokožky,
 • snížení sekrece kožního mazu,
 • regenerace pokožky, snížení viditelnosti starých jizev,
 • snížení výskytu skvrn, zarudnutí,
 • protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Zinamax si získal velkou oblibu u mužů i žen, protože se vyznačuje vysokou biologickou dostupností a silným bioaktivním působením. Zástupci obou pohlaví zdůrazňují, že pravidelné používání přípravku Zinamax zajišťuje čištění pleti a zároveň stimuluje regenerační procesy pokožky. Přípravek navíc urychluje hojení ran a kožních lézí, navrací problematické pleti hladkost a zdravý, pěkný vzhled.

zinamax

Aplikace přípravku Zinamax je zaměřena na eliminaci obnovených infekcí a zánětů, aby nedocházelo k tvorbě výpotků a zhoršování struktury pleti. Snížení sekrece kožního mazu má minimalizovat možnost ucpávání pórů, tvorbu nedokonalostí, černých teček a pupínků. Zinamax se díky svému pečlivě vyvinutému složení ukazuje jako velmi užitečný při kožních problémech.

Složení přípravku Zinamax

Zinamax je přípravek v kapslích vyvinutý významnými odborníky a určený pro osoby s kožními problémy. Je to díky kombinaci vybraných složek v jednom přípravku, které účinně bojují proti ekzémům, snižují sekreci kožního mazu a zlepšují strukturu a vzhled pokožky. Složení přípravku Zinamax je založeno na laktoferinu a také na celé řadě cenných extraktů, vitamínů a minerálů. Správně zkombinované složky ve správném poměru zajišťují antibakteriální, normalizační a léze redukující účinek.

 • Laktoferin – multifunkční bílkovina produkovaná epitelovými buňkami sliznic. Odborníci zdůrazňují, že právě tento protein účinně bojuje proti bakteriím, včetně těch, které jsou zodpovědné za kožní infekce. Studie ukazují, že laktoferin má antivirové, antibakteriální, antiparazitární a antimykotické vlastnosti. Kromě toho laktoferin posiluje vrozenou i získanou imunitní odpověď a zlepšuje stav celého organismu. Bylo prokázáno, že přítomnost laktoferinu v přípravku Zinamax významně přispívá ke zmírnění příznaků jakýchkoli zánětlivých kožních onemocnění.

Vědci provedli studie, které prokázaly, že konzumace laktoferinu přispívá k výraznému snížení zánětu, počtu ložisek akné, závažnosti akné nebo množství vylučovaného kožního mazu.

 • Fialka (maceška) – složka, kterou lze použít k léčbě akné i ekzémů, impetiga a seborey. Listy fialky se používají při přípravě kosmetických přípravků pro péči o pleť. Obsahují cenné chemické sloučeniny, bioflavonoidy, slizy, minerální soli, vitamin C, organické kyseliny. Zároveň je třeba zmínit, že divoká maceška vykazuje silné protizánětlivé účinky a zároveň detoxikuje a čistí pokožku při hojení lézí; navíc utěsňuje a zpevňuje stěny cév a usnadňuje vstřebávání vitaminu C.
 • Extrakt z plodů divoké růže – divoká růže obsahuje karoten, kvercetin a vitamin C. Studie prokázaly, že divoká růže stimuluje tvorbu kolagenu, vyživuje a rozjasňuje pleť, regeneruje a vyrovnává tón pleti a výrazně snižuje počet skvrn.
 • Kopřiva dvoudomá – významně přispívá k boji proti nepříznivým stavům pleti. Vykazuje silné čisticí a antibakteriální vlastnosti. Navíc je cenným zdrojem vitaminů a mikroprvků, díky nimž je účinná v boji proti různým dermatologickým stavům – akné, abscesům, pupínkům, nadměrnému mazu.
 • Extrakt z perlového oleje (EVNolMaxTM)- obnovuje a hydratuje pokožku zevnitř, chrání ji před oxidačním stresem, podporuje normální funkci pokožky a snižuje počet pupínků.
 • Výtažek z listů Centella Asiatica – regeneruje pokožku,
 • extrakt z plodů černého pepře – podporuje vstřebávání dalších účinných látek přípravku, stejně jako podporuje proces čištění pleti a posiluje imunitu.
 • Zinek- reguluje sekreci kožního mazu a účinně redukuje léze akné, podílí se na procesu tvorby nových kožních buněk a podporuje boj proti volným radikálům,
 • Selen podporuje proces udržování hormonální rovnováhy v organismu.

Zinamax – pro koho je určen

Zinamax byl vytvořen pod vedením nejlepších odborníků, aby pomáhal v boji proti akné, jehož původ je různý. Navíc dokonale funguje u lidí všech věkových kategorií a s různě závažnými příznaky akné. Zinamax je určen široké skupině příjemců, díky čemuž jej mohou používat jak teenageři bojující s pubertálním akné, tak i lidé, jejichž pleť byla poškozena v důsledku používání nevhodné kosmetiky. Vhodně vyvinuté složení a následné studie ukazují, že Zinamax dokáže účinně snížit viditelnost skvrn a urychlit proces hojení. Mnoho dostupných přípravků pro péči o pleť ucpává mazové žlázy a přispívá k tvorbě nepěkných pupínků. Naštěstí vám Zinamax přichází na pomoc a zmírňuje příznaky všech druhů akné. Pokud jste zaznamenali bolestivé papulky, puchýřky vyskytující se na spáncích, bradě, čelisti, krku, ale i na zádech a hýždích, je tento přípravek určen právě vám.

Musíme jasně říci, že zanedbání problému akné může mít za následek trvalé poškození pokožky, jizvy a změnu barvy a v případě růžovky dokonce znetvoření obličeje. Proto je důležité jednat, dokud je ještě mírné.

Zinamax je určen lidem, kteří:

 • mají kožní záněty, které je třeba co nejdříve zmírnit,
 • Potřebují snížit množství produkovaného kožního mazu,
 • Mají na kůži jizvy, které se potřebují rychle zahojit,
 • chtějí vyčistit a řádně hydratovat svou pleť.

Zinamax – jak používat

Výrobce přípravku Zinamax doporučuje jeho pravidelnou aplikaci, protože pouze systematické působení je schopno zaručit uspokojivý účinek v podobě hydratované, vyčištěné a regenerované pokožky. Zinamax je k dispozici ve formě snadno vstřebatelných tablet. Výrobce doporučuje užívat tablety dvakrát denně hned po jídle, protože tehdy bude jeho účinek nejlepší. Tabletu je třeba zapít velkým množstvím vody, což zajistí správné vstřebání účinných látek z trávicího traktu. Tablety jsou dodávány v praktickém balení, které si můžete vzít s sebou do práce, do školy nebo na cestu.

Zinamax – kde koupit a za jakou cenu

Tablety Zinamax oceňují spokojení spotřebitelé, kteří se rozhodli ověřit jeho možnosti. Přestože výrobek není k dispozici ve stacionárním prodeji – nenajdete ho v drogeriích ani lékárnách – nákup online pro ně není problém. Výrobce poskytuje možnost dopravy po celém světě. Nejbezpečnější způsob nákupu Zinamax je prostřednictvím přímých webových stránek výrobce, protože pouze tehdy máme záruku, že obdržíme bezpečný, testovaný a především originální výrobek. Na trhu existuje mnoho produktů, které jsou klamavě podobné Zinamax, ale s naprosto odlišným složením a působením. Výrobce navíc na svých webových stránkách dává možnost použít tři sady, takže každý najde řešení přizpůsobené svým potřebám.

Balení Zinamax:

 • Optimal- 6 balení, ale platíte pouze za 3, protože 3 balení dostanete ZDARMA. Dá se říci, že cena jednoho balení je 27,00 EUR a dodávka výrobku trvá 6 měsíců.
 • Standardní – 3 balení za cenu 2. Cena jednoho balení je pak 36,00 €. Balení poskytuje ochranu po dobu 3 měsíců léčby.
 • Basic – 1 balení přípravku Zinamax poskytuje ochranu po dobu jednoho měsíce léčby. Cena přípravku v tomto případě činí 59,00 €.

Cena tablet Zinamax závisí na variantě, pro kterou se rozhodnete. Můžete se rozhodnout pouze pro jedno balení přípravku nebo si můžete vybrat optimální balení, které zaručuje zdaleka nejnižší cenu.

Zinamax – shrnutí

Každý z nás, bez ohledu na věk, sní o krásné pleti. Bohužel to není pro každého snadné. Abychom se ochránili před zbytečnými nepříjemnostmi plynoucími z nedokonalostí pleti, měli bychom pamatovat na správnou péči o pleť, správnou hydrataci a výběr vhodné kosmetiky. V mnoha případech se tato ošetření ukazují jako nedostatečná. Naštěstí nám přichází na pomoc přípravek Zinamax, který podporuje správné fungování pleti. Je to jistě osvědčené a bezpečné řešení, které zaručuje správně vyvinutá receptura založená na přírodních rostlinných extraktech v kombinaci s vitaminy a minerály.